| Mister09 a întrebat:

Ce vrea sa zică o fata care vb cu tine și îți trimite prin mesaje inima roșie si doua inimi roz?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate sa nu insemne nimic. Zilele astea dam inimioare de tot felul, la toata lumea, doar ca ne place postarea respectiva, chiar daca nu ne place persoana.

| Andreeush a răspuns:

Poate că te place.

| Goete a răspuns:

Cu mine?

| alexalx1234 a răspuns:

Nimic

| CristianaMaria a răspuns:

Crede-ma,in ziua de azi mai nimic nu inseamna.ar trebui sa stiu mai in detaliu relatia voastra(de amicitie sau de care ar fi ea) ca sa iti pot spune.eu de exemplu trmit oricarui prieten inimioare cand sunt fericita sau daca ma ajuta cu ceva sau daca imi face un compliment desi eu nu plac absolut deloc baiatul respectiv.o inimioara virtuala este total nesemnificativa in lipsa altor dovezi "incriminatoare"

| Hellboy96 a răspuns:

Depinde, de multe ori înseamnă că are sentimente pentru tine din câte știu, sau încearcă să facă conversația mai frumoasa și mai colorata. Depinde de multe lucruri dar în general una dintre cele de mai sus. Tot o fata știe cel mai bine dar na laughing