| REDded a întrebat:

Ce vrea un adolescent conteporan?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Intelegere, drept la opinie persoanala, fara discriminari.
cam asta vreau eu happy

| Dumnezău a răspuns:

Eu,din aceasta postura, cer doar trei lucruri: multa bere, multe carti, multa liniste.Cu lucrurile astea trei,personal,gasesc Paradisul.

Totusi,majoritatea adolescentilor,cum a zis si IMC,vagin sa le dai,ca intra in fibrilatie si n-au mama, n-au tata, doar gaura conteaza. Optional, vor si ei niste bere si niste happy green(hasis), cu niste "muzica" robotica urlandu-le in cap.

| IMC90 a răspuns:

Pasarica

| windrime a răspuns:

Cred ca vrea sa fie acceptat si sa fie si unic, gen cele mai tari haine ca toti sa il vada dar hainele sa nu semene cu ale nimanui, si dupa vrea ca fanteziile lui de viata perfecta sa se adevereasca, de aceea sufera mult cand vede ca realitatea nu e ca un vis. Totusi, daca stai sa te gandesti dorintele unui adolescent contemporan in comparatie cu dorintele unuia de acum 50 de ani, nu sunt chiar asa diferite, poate gradul de libertate difera.

| Sociopat a răspuns:

Nachos cu salsa!

| MarYan00 a răspuns:

TOTUL SI NIMIC! laughing

e nehotarat, dezorientat din orice punct de privire (scoala, familie, realtii, prietenii, anturaje, etc)

| alecsalecs a răspuns:

Sa ajunga pe luna?laughing)

| k_7073 a răspuns:

Sa isi schimbe atitudinea si gandirea... aaa... stai ca asta vreau eu, scuze

| getchapull a răspuns:

Sex bere si diablo 3