| AstadaNume a întrebat:

Ceau! Am o intrebare: Am o prietena cu care ma inteleg foarte bine, zilnic povestim, iesim afara, glumim si din cate o simt eu ii place de mine, dar nu ii foarte evidenta. Cum as puteao intreba daca vrea sa fie cu mine, dar intrebarea sa fie subtila, in niciun caz nu direct. As prefera o intrebare cu 2 taisiuri, ca sa nu cad de fraier daca cumva ar spune nu. Va rog frumos ajutati-ma. Dau funda + vot!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Oricum ai formula intrebarea poate se rusineaza sa recunoasca ca te place, mai bine treci la urmatoarea etapa.ia o de mana si vezi cum reactioneaza, daca nu si retrage mana e un nou inceput pentru tine

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

N-o mai intreba ca pari pampalau...cand se asteapta mai putin sarut-o daca ii place sau simti ca "mai vrea" e clar ii placi iar daca iti da o palma... cere-ti scuze! bafta

| AstadaNume explică:

@mona pai eu ma mai duceam cu ea de brat si asa dar la ce te referi "un nou inceput", adica nu ii cam tot acolo ca o iei de mana sau mergi cu ea la brat, fi mai explicita un pic.mersi pentru ajutorwinking

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns (pentru AstadaNume):

Eu am vrut funda nu stupid! laughing