| Maddapuiu a întrebat:

Ceau! Ma numesc Madalina si am 14 ani, vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat intr-o excursie. love struck Am fost intr-o excursie la Semenic. Cand am mers la Semenic a fost totul OK am stat cu o fata pe scaun, iar cand ne-am intors am stat cu un prieten bun pe scaun, eu am adormit si un baiat Catalin a stat pe scari al usa din spate pentru ca acolo era mai rece si nu stiu ce a tot vorbit cu fratele meu acolo si dintr-o data m-a sarutat si a vrut sa "imi bage si limba in gura", iar eu m-am trezit si toti din autobus au inceput sa strige si sa aplaude... Dupa ce m-a sarutat s-a pus langa mine pe scaun si tot ma intreba "Ce fac?" si mi-a spus "ca ii place sa vorbesca cu mine." Oare ma palce?happy Astept cat mai multe raspunsuri! Dau FUNDITA + VOT! Nu doresc raspunsuri urate sau cuvinte vulgare! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| otilikapostolik a răspuns:

Nu te place! A fost o provocare data de colegii!

| Maddapuiu explică (pentru otilikapostolik):

Nu a fost provocare.winking asa a vrut el tongue

| NatureSelf a răspuns (pentru otilikapostolik):

laughing) bre deci ai patit si tu?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Life4Fun a răspuns:

Ori a fost un pariu tampit ori te place...acum depinde si de personalitatea lui.

| wildfirerock a răspuns:

Te place, clar! Din moment ce te-a sarutat pot spune ca e al tausmug

| SMarius a răspuns:

Foarte posibil sa te placa! nu, sigur te place... posibil sa fi fost si vreun pariu al baietilor sau o provocare...dar daca nu te placea, no facea!

| Cristiana_3603 a răspuns:

Hmm, asta e cam neobisnuit laughing nu in fiecare zi ti se intampla sa te sarute un baiat in timp ce dormi intr-o excursie de fata cu ceilalti laughing. De obicei cand un baiat place o fata e mai timid cu ea, cel putin toti baietii de care am dat eu asa au fost big grin, dar acesta poate sa fie un baiat mai indraznet care nu a facut primul pas din contra a trecut direct la pasul zece laughing. Nu stiu daca te place, cred ca o sa iti dai seama singura pe parcuswinking.
Succes kiss

Răspuns utilizator avertizat
| ciocio1993 a răspuns:

Cred ca te place! Funda!