| roxiada a întrebat:

Chiar vroiam sa vad ce zice iubitul meu si am inventat ceva,nu i-am spus cine a zis sau cine nu(i-am spus doar ca m-a sunat cineva de pe la el,ca avea accent ca acolo)si am zis asa la intamplare niste vorbe la care el a zis "gata,stiu cine e,e prietenul meu",am obs si eu ca atunci cand eram la el,amicul lui ma cam sorbea din priviri si la fel a observat si pr meu!
A trebuit sa zic ceva macar sa aflu daca se da de gol cu ceva si chiar si asa nu am aflat nimic, nu stiu ce sa zic, suntem de 9luni impreuna dar el nu e sigur ca poate sa traiasca cu mine(eu am 19 ani iar el 25)!
As vrea sa stiu ce e in capul barbatilor si mai ales dc inseala! spunet-mi voi, baietii, dc inselati?

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Mai ai multe de invatat [nu spun ca eu n-am]
Barbatii au lumea lor unde totul se invarte in jurul organului genital oricat ar zice ei ca nuoh go on
Pentru MAJORITATEA pustilor de acum tot ce conteaza este sa faca sex cu diferite fete, in diferite locuri si in diferite moduri.
Sunt putini care chiar iubesc cu adevarat si nu pot sa faca doar `sex` ci au nevoie sa faca `dragoste`. dar astia sunt rari.

inseala ca sa se simta bine si cu altele, au nevoie de `experienta` ca doar asta capata cand o fac.
Dar nu-s baiat sa stiu de ce inseala dar sunt fata si fetele inseala pentru ca ..nici nu gasesc un motiv
insela de plictiseala, ca sa faca lucruri noi cu persoane noi, ca e frumos sentimentul laughing habar n-am
Dar nu-i un obicei bun si nu face bine relatiei.
O relatie trebuie bazata pe incredere, dragoste, sinceritate, respect..mai rar toate astea
Dar daca una nu exista... relatia nu va tine!
`suntem de 9luni impreuna dar el nu e sigur ca poate sa traiasca cu mine(eu am 19 ani iar el 25)!`
din ce ai zis u sa inteleg ca ai scris in paranteza pentru ca varsta e vinovatathinking
varsta nu conteaza la voi sunt 6 ani dar gandeste-te ca e totul ok
gandeste-te ca am 16 ani
si el are 22 si se vede diferenta de la o posta
da nu-mi pasa
il iubesc si restul nu ma intereseazalaughing
asa sa faci si tu
explica-i ca varsta nu-i o problema

| balerinul a răspuns (pentru wolder):

Youmakemewannadiebaby prietenul tau nu face puscareie pentru pedofilie

| wolder a răspuns (pentru balerinul):

Nu nu facelaughing Si nu-i pedofilwinking Poate te simti tu. Nici nu-l cunosti si judeci. Such!

| DragosConstantin a răspuns:

Voi,femeile de ce inselati?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu4 a răspuns:

Din ce ai facut tu deduc faptul ca iti place sa fii in centrul atentiei, iar daca nu esti inventezi lucruri doar pentru a fi. La 19 ani mai ai chef de glumite de genul? Sincer, mi se pare o copilarie.iar cu traitul impreuna, eu zic sa mai astepti, mai ales ca nu ai incredere in el. Daca aveai incredere in el, nu te mai framantai daca te inseala sau nu tongue De ce inseala? Pentru ca intr-o relatie este nevoie de dinamism, intelegere si libertate. Da, libertate : acorda-i seri impreuna cu baietii la bere fara sa il cauti, nu il stresa cand iti zice ca e ocupat. daca faci lucruri de genul acesta te va aprecia si nu va avea de ce sa caute o gura de aer proaspat in afara relatiei. Surprinde-l din cand in cand, respecta-l, felicita-l cand a facut un lucru bun si arata-i mereu ca il iubesti. iti va intoarce inzecit gesturile.
:*

| Ghiti2011 a răspuns:

Barbati se simt bine langa fata lor. Insala dintr-un motiv foarte clar barbati au nevoie de sex, si nu stiu daca ma crezi ca barbati au niste hormoni ai naibi de enervanti cateodata iar senzatia de dejavu adica tot cu tine nu-i arde mereu vrea ceva nou.Stai linistita faptul ca a crezut ca a fost prietenul lui insemna ca o sa mearga la el si o sal intrebe daca el a fost si ala o sa zica ca nu si prietenul tau o sa zica"ma nu ma..."si ala o sa zica Mha stai linistit ca nu eu am fost si ii zice poate o fost ala. si se rezolva. Daca nu esti sigura ca poti trai cu el spuni la 25 de ani o sa inteleaga ca doar nu e.