| iOnUtsidyAnA a întrebat:

Ciao TPU.ma puteti ajuta cu cv as vrea sa stiu cand merg la ginecolog in legatura cu o infectie vaginala fiind fata ce face doctorul ? merg cu mama si nu mai sunt virgina .dar ea nu stie si de-asta mie frica!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te pune sa iti iei tu un pic de secretie din aia si o duce la laborator,pentru analize,si daca nu vrei sa ii spui mamei nu ii spune,sa nu crezi ca te pune pe masa si te craceste de fata cu maicata,pentru infectii se ia medicamente,eu nu cred ca te dezbraca,si spune-i ca esti virgina doctorului,dupa analize vede ce fel de infectie ai, si iti da tratamentul. Sper ca te-am ajutat cat de cattongue altceva ce pot sa iti spun? decat bafta sa ai, si ai grija in continuare

7 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

1)eu zic ca ar fi bine sa ii spui mamei tale adevarul ea te poate ajuta
2) tu de unde crezi ca provine acea infectie?

| Aida_2733 a răspuns:

Spune.i u ca daca aude din gura doctorului va fi mult mai nasol.

| mamasiita a răspuns:

Spune i adevarul
mamele sunt mame ele au trecut prin toate o sa inteleaga

| mamasiita a răspuns:

Spune i adevarul
mamele sunt mame ele au trecut prin toate o sa inteleaga
si apoi ce se poate intampla?
daca a fost protejat nu o sa fie nici o problema succes
fundita?

| Shaddox a răspuns:

Depinde de unde se afla infectia. Nu o sa afle ca ai himenul rupt daca e o infectie superficiala.

| iOnUtsidyAnA explică:

Va multumesc mult azi e ziua cea mare.cand trebuie sa merghappy sper sa fie ok infectia e de la ampicilina mi-a zis si medicul de familie dar mama insista sa mergemangryangryangry

| anonim_4396 a răspuns (pentru iOnUtsidyAnA):

Deci tia folosit raspunul meu? cat de cat? si totusi ce ai avut? din ce cauza? si ce ai luat?