| supradozadenebunie5 a întrebat:

Cine inseala mai mult femeile sau barbati?

Răspuns Câştigător
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Eu,cred ca barbatii inseala mai mult.Sunt si femei care inseala, dar 90% din barbati inseala pentru ca nu se pot rezuma doar la una, tot timpul vor mai mult decat au!

27 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Toti.
Barbatii inseala cu femei si femeile cu barbati,in relatii sau nu, casatoriti sau nu, toti inseala, ar fi o naivitate sa crezi altceva, aici prezumtia de nevinovatie greu functioneaza.happy
Important e ce faci tu ca sa nu te trezesti ca partenerul te inseala!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am sa cer sa se faca un recesamant sa vedem cine conduce, dar sa nu uitam ca femeia este ispita si cel care cade in plasa e barbatul..mai ales ca pitipoancele abia asteapta sa cada unu cu parale multe fie el si cu ani multi..deci cine inseala?
O zi frumoasa sa aihappy

| Negative a răspuns:

Barbatii, din proprie experienta. Dar nici femeile nu sunt usa de biserica happy. E cam egala treaba.

| Doηηa a răspuns:

Bărbații!

| selef a răspuns:

La aceasta intrebare marele BULA a raspuns tot cu o intrebare:"cand te mananca in fund si te scarpini cu un deget unde este placerea mai mare in fund sau la deget.

| TrollFace1234 a răspuns:

Femeile clar laughing))))))) Cand vad o bunaciune noua hop sar pe ea rolling on the floor

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ce sa spun, toti va vedeti "doamne" si "domni".

| Ycu a răspuns:

Both.

| WildDream a răspuns:

Cred ca si unii si altii inseala in aceeasi masura. Asta NU inseamna ca TOTI barbatii si toate femeile inseala.

| jessikz0r a răspuns:

Tare as vrea s-aud si eu parerea barbatilor laughing Mai bine inselam noi inainte, ca daca avem asteptari prea mari riscam sa fim dezamagite, si-atunci dezamagim noi inainte de a fi ranite. nu?

| altrix a răspuns:

FEMEILE!

| supradozadenebunie5 explică (pentru altrix):

De ce crezi tu ca femeile?

| RennaM a răspuns (pentru altrix):

Mata

| RennaM a răspuns (pentru altrix):

Barbatii

| altrix a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Pentru ca ele se simt cele mai neindreptatite fiinte, ele trebuie sa fie tratate ca niste printese, asa ca merita tot ce e mai bun. si daca intro relatie nu gasesc ce au nevoie, se duc in alta parte devil

| altrix a răspuns (pentru RennaM):

laughing) de ce te oftici?
daca nu ai inselat niciodata pana acum, o sa o faci tongue
toate/toti spunem asta tongue si pana la urma o face.

| RennaM a răspuns (pentru altrix):

Am inselat deja si nu ma oftic tongue

| altrix a răspuns (pentru RennaM):

Pai vezi

| RennaM a răspuns (pentru altrix):

Da

| VreauSaRad a răspuns:

Noi(barbatii)!laughing

| sliferTM a răspuns:

Ambele sexe inseala

| FriendsWithBenefits a răspuns:

E incoerent sa aleg, eu sunt baiat. Sunt multi afemeati, dar si multe pitipoance. Funda?batting eyelashes

| RzVq a răspuns:

Eu tin sa cred ca mai mult barbatii asta e parerea mea.

| Killer32 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat recunosc Baietii inseala fetele dar acum nu vreau sa imi insel iubita laughing

| Siksaksok a răspuns:

Barbatii inseala mai mult pentru ca sunt de 2 ori mai multe femei decat barbati

| alexandra932323 a răspuns:

Tot cercopitecii...

| florynadyana a răspuns:

Mereu barbatii.deoarece cu motiv sau fara, mereu simt nevoia sa o faca. deci ai grija ce partener iti alegi.succes!