| fdff a întrebat:

Cine imi da si mie, videoclipuri cu gays? Raspuns repede! Dati-mi linkul!

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

Scrie pe google gaytube si iti da,happyhappylaughinglaughing

10 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Gay de mic straight face

| XK a răspuns:

Daca ai 19 inseamna ca esti si gay si pedofil straight face

| MajorAsshole a răspuns:

Cati ani ai, Mihaita?

| 4l3x a răspuns:

Gay infect laughinglaughing frustrat ca nu se uita fetele la el laughing

| Georgiana05 a răspuns:

Esti gay?

| Anonim3007 a răspuns:

Asta are 8 ani bha nu mai posta la categoria asta ****e in gura citeste lumea intrebarile tare tampite care nu au rost pierd 5-10 minute din viata posteaza pe T/A daca nu sti ce inseamna este trivia amuzante ****e in gura de gay retardat

| Andrei943 a răspuns:

Cauta o lopata si bagati-o in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaita, asa mic si asa trololololol?

| fdff explică:

19.