| dincolodevise a întrebat:

Cine imi spune si mie statusuri de iubire, dar mai speciale. nu de pe net, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Spiiriduş a răspuns:

Hello`love struck. Uite aici cateva` :
Chiar si tu baiatule, tu ce il faci pe fitosul, ii vei zice odata prietenului tau
"Azi noapte am plans pentru ea." ♥
Eu chiar te'am iubit love struck.
Caci dragostea mea nu consta doar in vorbe frumoase si imbratisari ci in sentimente reale si fantezii`love struck.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…
A day without you is a lost day…
Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc ♥.
Your heart is my piñata.
Te are la ignorlaughing nu`ti mai are nici numarul de telefon, s`a folosit de tinelaughing i`ai cazut in plasawinking uite e tot cu mine, ma iubeste la nebunie si mi-a jurat ca nu ma lasawinking smug
E domnishOara` care`n fiecare seara`.se gandeste la El`!kiss. Stie ce vrea`winking.shh` ce vrea Obtsine`:-p.Nu cere niciodata`winking.ca nu`i prea staaa` in fire`! love struck
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
Daca iubesti pe cineva, iubeste-l(o) asa cum este nu cum a-i dori sa fie`!
Cand te indreptai in intuneric ea te-a tras catre lumina`love struck
El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon!
Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...
Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesclove struck.indiferent cum ar fi`happy.
Aş vrea Să treacă anii aşa, Să nu te schimbe ceva, O viaţă bună sau grea, Mereu să fiu a ta...
Mi`e Greu Fara Tine``.Mi`e Atat De Greu fara Tine.[!]. cand PieSse no0astra Te Ridic si 0 AsculTsi la NesfaRshit.sad.Mi`e Dor de Tne!sad
Tu esti` baiatu` care mi-a incurcat toate fitsele`love struck zapacita la propriu`blushing nebuna la figurat`batting eyelashes irascibila` cateodata`whistling ironica` de placere`cool perversa de cand ma stiu`love struck
Poate ca pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anumita persoana, esti intreaga lume.
Pt mine`; x s`ar lasa de vagabontseala`happy eu sunt iubita lui chiar si atunci cand ma inseala`big grin stiu ca e doar o aventura goala`winking si ca`n inima lui`; x tot eu sunt o campioana`smug
Cea mai frumoasa si mai miscatoare priveliste din lume este iubirea compatimitoare, care nu râvneste nimic pentru sine, ci vrea numai sa serveasca pe altii...happy
Sa stii` sa faci diferenta`happy intre alte fete`smug si fata ta`batting eyelashes sa stii` ca toate te vor`talk to the hand dar nici`una nu te iubeste ca ea`love struck
Stie pentru ce sa te urasca si pentru ce sa te placa [day dreaming]
Am invatat "sa iubesc" tot ce era al meu, dar pot "sa traiesc" si fara ce nu am. Esti liber sa faci ce vrei!winking
Probabil insa ca iubirea este o molecula tare instabila care nu poate supravietui in recipiente de sticla.
in ciuda lumii` am ramas tot impreuna`smug prin rele si bune-am trecut` tot impreuna`love struck asa ca lumea` poate sa vorbeasca`happy noi am promis ca ramanem impreuna`big hug Te iubesc`!
Zi de zi imi rujez pe buze zambetu`...Da` nici azi nu s`a inventat un baiat care merita tot ce am eu de dat`laughing big grin
♥ Te iubesc pentru că mă faci să zâmbesc ♥
Oricât ai încerca să uiţi, nu poţi. O să ai mereu în minte chipul meu şi toate momentele frumoase petrecute împreună!
Îmi găseşti atâtea defecte, mă critici mereu. de parcă mă interesează. reţine sunt prinţesa iubitului meu şi e tot ce contează!
♥ Te iubesc pentru că pur şi simplu Te iubesc! ♥
Te‘am învăţat să nu crezi prostiile lumii. Să nu uiţi că. Tu săruţi gura mea nu gura lumii.
I‘aţi gândul de la mine şi ai grijă de tine. Niciodată n‘ai să mai găseşti fată ca mine.
Vreau sa ma indragostesc, vreau sa iubesc, vreau sa te doresc.
Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil ca te va iubi mereu.
Ai vrea s-o vezi mereu happy!
Este totul, dar tu nu vezi. Te iubeste, dar negi totulwinking!
O vezi pe mess, dar n-o bagi in seama. O vezi pe strada, te uiti la ea si iti vine s-o saruti love struck!

5 răspunsuri:
| dincolodevise explică:

Ms mult.love struck

Răspuns utilizator avertizat
| misterioasahug a răspuns:

Eu, o petala ce se lasa purtata de vant, tu o minune undeva pe pamant...eu si tu...ne-am luat atunci de mana, ne-am privit in ochi si ne-am spus: ''mereu impreuna''

deschide-ti ochii inimii si ai mintii si lasa-i sa fie luminati de o lumina adevarata...ca pacea de care ai nevoie sa-ti patrunda in suflet.

daca el este asa...ingerii cum mai arata?

te ador! pe tine si tot ce-ti apartine tie!

si inca inteleg ca dorinta aceasta perversa inseamna un exces de iubire pentru tine.

mi-a patruns in sange ca otrava dulce de care nimeni nu ma poate vindeca.

toate au trecut, >>numele baiatului

| Miii a răspuns:

•●Şi nu pot uita`. Clipe din viaţa` mea. Când stăteam` împreună, Ţinându-ne de mână`!big grin

•●Curcubeul` are culori diferite.Dar inimile noastre sunt asemănătoare`.love struck!

•●Dar n-am să pot uita` nicicând.Imaginea mea plângând`crying!

•●Şi oricât mi-ar fi` de greu.`Vei rămâne în sufletul` meuhappy!

•●Şi uită` de "noi". Uită` că am fost cândva amândoi`!straight face:

•●.Şi nu mă afecteaza` cu nimic. vorbele tale, jignirile` tale.Pentru că-mi eşti doar` un simplu amic` happy!

•●.sad.şi trece timpul`.şi puţin câte puţin, ell se`ndepărtează din ce în ce mai mult.sad!

•●Iti vad lacrima pe obraz cum incet iti curge, zambeste pentru mine. Si ma jur pe viata mea ca voi face totul ca sa fie bine…

•●sa mori tu` si eu...De nu-mi vine greu`, Sa recunosc in fata` ta, Ca iti gresesc` mereudevil

Inchide ochii... tacii! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci! :-x

| pitiqq a răspuns:

Bum`bum`.inima mea face bum arde si se face scrum`:X"

Iti pun` 10 laCate` sa numaY pleci` draGoste`. din viata mea :X! Ai venit` numay plecaa`. ai venit` dragostea mea :X. aici este lockul taw` lanGa suFletseLul` mew :X!

Te uiti l ultima posa cand ai zambit sh strangi din dinti, esti acelasi copil...dar ai uitat cum e sa simti...

Gen : te mai dau o data`n mata, te pup si am plecat!

Cica tu o iubesti.Cica ea e inima ta.Ia jura`te cum e mai rau ca numai sunt in sufletu tau. Jura`te in fata ei ca nu sunt eu ochii tai.winkingHai lasa`ma in **** mea cu vrajeala tawinking

Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doibatting eyelashes.Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck

Spunea-i ca-i copilaroasa.Scuze.copilu` asta n-are timp de-o relatSie serioasaa!"

Ea e ca un rauu` care`tsi fke bine! Fara ea tsi`e greuu`, sau` poate tsi`e bine!batting eyelashes Ai vrut de` mult s`o parasesti dar n`ai putut, pentru ca`0 iubesti love struck
Nu te mai grabi mai bine încearca sa nu pierzi momentul. Stii ca fetele sunt pentru, adora sentimentu' de a fi întotdeauna-n centru! love struck

Realitatea bate platoul` de filmare! Poti sa fii frumoasa si fara efecte speciale; x!

Invata ca toti de aici avem o misiune kiss, traieste clipele day dreaming, dar doar pe alea bune b-

тяaιєѕтє ιη ѕρaтιυ...
acσℓσ ηιмєηι nu σ яaηєѕтє...
νιѕєaza ℓa ησяι ∂є cισcσℓaтa...
ℓa σ νιaтza ca`η ρσνєѕтє
love struck

avEm in ComuN foarte multe, poate, scrie undeva " NIMIC NU NE DESPARTE"; x

iubbi... iubbi[love struck]"SUNT geNu de tIpa [thinking] duPa care se tIpa

Doar una este sefa ta Te iubeste si o iubesti si tu pe ea Te iubeste si merita sa o faci fericita Sa simta ca e iubitalove struck

Caracterul tau infect
Ma inspira sa-ti dau jett happy
Eu chiar te'am iubit.
Caci dragostea mea nu consta doar in vorbe frumoase si imbratisari ci in sentimente reale si fantezii`.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…
A day without you is a lost day…
Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc ♥.
Your heart is my piñata.
Te are la ignor nu`ti mai are nici numarul de telefon, s`a folosit de tine i`ai cazut in plasa uite e tot cu mine, ma iubeste la nebunie si mi-a jurat ca nu ma lasa
E domnishOara` care`n fiecare seara`.se gandeste la El`! Stie ce vrea`.shh` ce vrea Obtsine`:-p.Nu cere niciodata`.ca nu`i prea staaa` in fire`!
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! []
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X
Daca iubesti pe cineva, iubeste-l(o) asa cum este nu cum a-i dori sa fie`!
Cand te indreptai in intuneric ea te-a tras catre lumina`
El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon!
Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...
Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi`.
Aş vrea Să treacă anii aşa, Să nu te schimbe ceva, O viaţă bună sau grea, Mereu să fiu a ta...