| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta: Cum fac un biat sa nu ma mai placa, si sa inteleaga ca nu pot fi cu el? Daca ma puteti ajuta raspundeti daca nu, nu va mai obositi sa cititi intrebarea...

20 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Nu te mai farda, a merge natural are efecte extrem de poziteve cand vrei sa scapi de cocalari, dovedita stiintific.
Aceste specimene de cocalari nu te vor lasa in pace daca vei arata la fel deci ai doua optiuni, pui 2 kg de farduri sau mergi natural fara nimic, alegerea este a ta.

| neutrino a răspuns:

Sa nu te mai placa e greu. Daca tu vorbesti cu el si ii spui adevarul atunci el va intelege ca nu poate fi cu tine.

| Madalina84 a răspuns (pentru neutrino):

Iam explicat foarte clar, dar nu intelege...

| neutrino a răspuns (pentru Madalina84):

Sau tu nu-i explici ceea ce trebuie, sau baiatul e putin batut in cap.

| Madalina84 a răspuns (pentru neutrino):

laughing

| SweetyღGirl a răspuns:

Oh draga...ca sa il faci sa inteleaga ca nu vrei sa fi cu el atingel la punctul nervos.Afla ce il face cel mai fericit si mai bun, fi opusul, nu te va mai vrea. Daca el iubeste animalele tu prefate ca dai cu piatra in ele sau invers(depinde de caz), fi opusul la toate preferintele lui, chiar daca nu poti prefate.La o relatie cea mai importanta e asemanarea, daca va vedea ca nu esti pentru el se va da batut. Sper ca te-am ajutat draguto:* Succes!

| Cricutz a răspuns:

Am vazut eu un filmulet in care o fata ragaia mai mult ca 10 baieti la un loc laughing I-ati o sticla de Coca Cola si exerseaza big grin

| Madalina84 a răspuns (pentru Cricutz):

Eu nu pot sa ragai deloc, cum naiba ai vrea tu sa raai mai tare a 10 baieti ( nici nu cred ca e posibil)

| Cricutz a răspuns (pentru Madalina84):

Era o metafora laughing Da era buna la asta fata big grin Nu stiu ...Incepe sa faci kickboxing si ii arati ce miscari ai invatat =) O sa i se ia ...crede-ma

| Madalina84 a răspuns (pentru Cricutz):

Merge si karate?

| Cricutz a răspuns (pentru Madalina84):

Merge sa il fardezi si fara antrenament laughing Cui ii pasa

| Madalina84 a răspuns (pentru Cricutz):

Okay, mersi de ajutorlaughing

| Cricutz a răspuns (pentru Madalina84):

Np big grin

| Madalina84 a răspuns (pentru Cricutz):

Da...ce mai conversatie am mai facut...

| 니코 a răspuns (pentru Cricutz):

Asta da raspunslaughingrolling on the floor))))

| SomePrettehGurl a răspuns:

Spune-i ca iti place de altcinevabig grin

| Georgica03 a răspuns:

Cel mai bine e sa spui adevarul

| georgyanna15 a răspuns:

Sincer sunt in aceeasi situatie ...nu am nicio idee, nici pentru minebig grinbig grinbig grin

| Madalina84 a răspuns (pentru georgyanna15):

Vorbim prin mesaje?