| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut. Stiu ca e o intrebare foarte foarte penibila,dar vreau sa vad ce parere aveti si voi. Am o colega care mi-a spus ca se "excita" cand poarta dres,mai ales cand e din ala gros. Are un fel de fetish cu dresurile si imi spune ca si noaptea mai doarme cu ele. De exemplu,luni mi-a spus ca si-a luat pe sub blugi un dres din ala flausat pe interior ca i l-a dat mama ei si cica se simtea foarte bine cand il purta si ca se simtea ca a doua piele a ei. Azi mi-a spus ca abia asteapta in fiecare zi sa vina a doua zi sa il poarte si chiar de seara nu mai avea rabdare,cica l-a luat pe ea la un moment dat seara cand ai ei au fost la munca,s-a pus undeva pe pat si cica se "freca" asa. Mi-a povestit ca si cand era mica lua toate dresurile de la sora ei si le punea pe toate pe ea. Mie imi spune ca cand are colanti,fara picior,nu are senzatia asta, dar cand e cu picior cica moare. Mi-a mai spus ca si ea a fost la balet cand era mica si cica isi lua chiar 2 dresuri ca sa se simta bine si ca avea un coleg care cand isi lua un dres si se uita la el cica se excita de nu mai putea.
Mie mi se pare foarte ciudat si amuzant in acelasi timp,dar vreau sa va spuneti parerea,e ciudata sau nu? E normal sa ai senzatia de excitare cand porti doar un dres? Si scuze pentru intrebarea asta penibila,sa imi sariti in cap ca n-am ce face,dar ea m-a pus sa scriu pe TPU sa vada ce parere au utilizatorii despre ea ca ea nu are voie, o verifica ai ei pe telefon.

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Adevarul e ca o femeie e foarte excitanta când poarta ciorapi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare cu ale lui...

| mihai69 a răspuns:

Nu e singura care are o astfel de "ciudățenie".
Nimic anormal.

| dullcat a răspuns:

Buna.Zici ca tu intrebi pentru prietena ta? Hmmm, greu de crezut.laughing)

| Animeforlifee9921 explică (pentru dullcat):

Da,serios,eu oricum nu prea port dresuri

| J0B0MAT a răspuns:

De unde le scoateți? Din prea multă plictiseală presupun...

| Hyperion7 a răspuns:

E bizar! N-am mai auzit asta până pe TPUhappy

| Animeforlifee9921 explică (pentru Hyperion7):

Stiu,de aia am si spus sus ca e ciudat

| VoidEternal a răspuns:

Un fetish e un fetish. Prin definiție ceva mai puțin convențional. Ciudat, neciudat, nu face rău nimănui.

| iulia0514 a răspuns:

Fiecare cu plăcerile lui! Sunt care se excita văzând degetele de la picioare deci nimic anormal cu prietena ta happy