| SolomonAnaMariaa a întrebat:

Credeți că ar fi bine să îi dau mesaj fostului?

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

De ce sa faci asta? Il mai iubesti? Vrei sa te impaci cu el?

| SolomonAnaMariaa explică (pentru Freya1):

Da, dar nu stiu daca el mai vrea...

| Freya1 a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Pai depinde si de ce v-ati despartit

| SolomonAnaMariaa explică (pentru Freya1):

Păi chestia e ca el voia ceva, iar eu nu puteam sa ii ofer, intelegi?

| Freya1 a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Dada...Pai esti constienta ca va vrea din nou

| SolomonAnaMariaa explică (pentru Freya1):

Poate se potolește, sau daca e sa vorbesc cu el ii zic de la inceput ca despre chestia aia sa nu ma mai intrebe ca oricum nu vreau...Dar nu cred ca o sa mai vorbesc cu el sad

| Freya1 a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Poate de asta nu a mai vrut iar daca stii ca il refuzi iar avand in vedere ca poate numa asta vrea nici nu are rost sa il cauti

| SolomonAnaMariaa explică (pentru Freya1):

Nu stiu...Nu mi-a cerut mereu asta, cateodata chiar ma miram ce e cu el, dar nah... sad

| sofisis a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Nu exista sa se potoleasca daca asta e motivul despartirii. E clar ca pentru el este ceva important fara de care nu poate iar tu esti foarte naiba sa crezi ca de data asta ar putea sa mearga

| SolomonAnaMariaa explică (pentru sofisis):

Pff...nu stiu

| sofisis a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Iti garantez ca nu. Ba chiar daca te duci si ii spui ca tu vrei sa te impaci dar ii spui clar si scurt din start ca nu e loc de nimic, s-ar putea sa ai surpriza sa iti rada in fata.
Sau mergi pe varianta, esti cu mine dar ai voie sa te duci sa iti ...satisfaci nevoile unde potiwinking
Ceea ce nu cred ca iti pica chiar bine.
Mai mult, avand in vedere ca el NU te-a cautat...e limpede ca ziua ca nu iti duce dorul.

| SolomonAnaMariaa explică (pentru sofisis):

Băi, eu l-as lăsa să se duca la altele sa le... odată ce nu se combina cu ele nu am nici o treaba, si de cand ne-am despartit m-ai m-a cautat a dat mesaj dar sunt vreo 3 saptamani de cand n-a mai dat, bine e si o fire mai orgolioasa...Dar nu stiu ce sa zic

| GoldenZenith a răspuns:

De ziua lui și nici atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai uitat motivul pentru care este "fostul".

| SolomonAnaMariaa explică (pentru anonim_4396):

Păi știu că este fostul, dar e greu fară el

| munteanuionvictor a răspuns:

Dacă nu are prietenă, poți să-i dai mesaj; de ce nu?

| SolomonAnaMariaa explică (pentru munteanuionvictor):

Pai nu stiu, ma gandesc ca nu-mi va raspunde

| munteanuionvictor a răspuns (pentru SolomonAnaMariaa):

Dacă nu-ți răspunde, măcar ai încercat. Ce ai de pierdut?

| SolomonAnaMariaa explică (pentru munteanuionvictor):

Asa-i, dar poate par vreo disperată...Ca nah sunt 2 luni de cand ne-am despartit, am mai vorbit de atunci, chiar el mi-a dat mesaj, dar ne-am mai certat cam acum o luna, iar la cateva zile am incercat sa vorbesc cu el si n-a vrut, adica n-a raspuns...Si mi-e teama sa n-o patesc iar pentru ca tot pe mine mă rănesc