| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua de nastere a fostului meu iubit. Ma gandeam sa-i urez "La multi ani" printr-un mesaj pe facebook.
Nu mai suntem impreuna de vreo 5 luni.m Totusi, nu vreau sa creada ca inca ma mai gandesc la el si chestii de genu', pentru ca nu e asa.
Ce credeti? Ar trebui sau nu sa ii dau mesaj?straight face

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Un simplu "La multi ani!" e tot ce trebuie.
Dacă nu mai ți la el, nu are rost să te încurci cu mesaje, îți poate părea rău după.
O zi frumoasă!

10 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Ar fi frumos din partea ta. Adica, totusi, e ziua lui. Nu spune nimeni ca, de la un simplu "la multi ani" [ un gest normal, dragut, dovada de politetehappy ], se va ajunge la o relatie in toata regula. Nu stiu cat de bine te-ai simti sa te afli in locul lui, si sa vezi ca nici macar de ziua ta n-a fost in stare sa-ti ureze un la multi ani amarat. Bafta!

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi depinde și de cum stau lucrurile între voi 2. Ați fost de acord să rămâneți prieteni? Dacă da atunci de ce nu?
raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu ne-am mai vorbit deloc de atuncibig grin.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi de ce nu o faceți?
raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

big grin Amandoi am mers mai departe. Eu am pe altcineva, iar el la fel (cred).
Despartirea noastra a fost cam brusca si ne-am cam evitat unul pe celalaltbig grin. Si mi se pare putin ciudat sa il bag in seama dupa 5 luni big grin

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Totuși ți-ar fi putut rămâne un prieten apropiat tongue
Nu vrei sau ți-e frică?
raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

E mai bine pentru amandoi sa nu ramanem prieteni laughing. Si nici nu vreau asta.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ok laughing dar ce se poate întâmpla dacă îi urezi un simplu la mulți ani? Ar fi un gest drăguț și probabil și-ar face o părere bună despre tine, deci ai de câștigat
big grin

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck Clarwinking Ureaza-i LA MULTI ANI din toata inima love struck sunt sigura ca se v-a bucurawinking si asa ii vei arata ca ca nu ii potri ranchiuna si ca vrei sa fiti prieteniwinking love struck
Te pup puppy dog eyes

| adry2001 a răspuns:

Cum au zis si ceilalti: Gestul ar fi frumos si de ce nu? Adica e un simplu la multi ani.