| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că aș putea să o conving pe prietena mea să facă sex cu mine spunându-i că dacă nu vrea să mă lase să mă duc la curve?
Sau dacă știți alte metode mi-ar fi de ajutor laughing suntem de aproape 1 an impreuna si e virgina

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este doar vina ta ca ai dorit sa ai o prietena virgina. Cauta-ti una care si-a inceput viata sexuala si are conceptii mult mai libertine. big grin

| SG1995 a răspuns:

Hm, nu cred că funcționează, poate o metodă de convingere ar fi să mergeți într-un club, să de-a câteva shot-uri pe cât până e amețită..., și nu, nu te învăț s-o violezilaughing

Dar alcool are efect exibiționist, și dacă știi cum să o iei, cu admosferă romantică ceva, ai cât de cât șanse să i-o pui zic eu.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi daca vrea sau nu... Cauta o seara mai romantica si fa-o sa se excite. Cand ai excitat-o bine fi sigur ca nu o sa te mai refuze.

| Catwomen123456 a răspuns:

Daca fata nu vrea? Voi baieti sunteti foarte nesimtiti.

| MaTeOGG a răspuns (pentru Catwomen123456):

Sa sti ca eu sunt baiat, dar si eu cred ca daca fata nu vrea nu o faci si punct. Adica mai exista multe situatii dar ce sa faci, asta e societatea in care traim. Poate din cauza ca imi pasa de lume nu am nici prieteni nici nimic. Dar da...

| belanelu123 a răspuns:

Nu prea ai cum sa o convingi, iar daca incepi cu amenintari gen(ne despartim sau ma duc la c***e )....probabil va crede ca doar s*x vrei de la ea si nimic mai mult...De ce nu te masturbezi?(Poate ea inca nu e pregatita) tot binele! funda? :*