| RAY a întrebat:

Credeti ca daca doua persoane care se iubesc de sex opus ar fi supuse in fiecare unor teste de fidelitate ar trece de astea in ziua de azi?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna intrebarea. Cred ca nu toate persoanele ar trece de asta. Mai rare dar sunt persoane care trec testul. Parerea mea.
Dar cine stie, poate ma insel happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

De cateva zile ma intreb asta

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu stii ce sa mai crezi in ziua de azi.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insinuezi ca toate persoanele ar fi exact la fel, ceea ce e gresit. Depinde atat de persoane cat si de natura relatiei. Si depinde in ce ar consta testul de fidelitate. Una ar fi sa pui pe cineva atragator sa-i intinda o capcana unuia dintre parteneri si cu totul altceva ar fi sa le oferi un milion de euro, de exemplu.

Intrebarea ta e incompleta si formulata gresit, ca majoritatea, de altfel.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu tiam ca o intrebare e o afirmatie in limba romana