| OnlyMilkandHoney a întrebat:

Credeti, ca mai exista necromanti? Vrajitori? Varcolati sau vampiri?

17 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Honey no, mai ales varcolaci sau vampiri nu, vrajitori poate dar nu prea cred... tongue

| Lummy a răspuns:

Nu cred asa ceva dar fiecare cu ideile lui.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Sigur ca da in capu' cui vrea

| Wehrmacht a răspuns:

Necromancer? ai jucat prea mult WOW

| Carly22 a răspuns:

Prea mult true blood honey.

| Raymiiiii a răspuns:

Ai citit Cronicile Wardstone?(Cu Vraciul?) :X

| cavalerul11 a răspuns:

Nu exista nimic din ce ai zis ecromanti Vrajitori Varcolati sau vampiri? sunt doar in desene animate sau in filme de groaza sfatul meu e ca ai prea multa imaginatie cu alte cuvinte trezeste-te si miroase cafeaua nu exista

| DaddySGirl a răspuns:

Stiu ca a aparut seria 'Fortele raului absolut'.Si mie imi place.

| Eva9610 a răspuns:

Normal ca exista...Chiar in acest moment ciocnesc cu un vampir un pahar de vin.

| RyAngel a răspuns:

Haideti mai nu mai fiti asa nesuferiti! Aveti toti ceva impotriva imaginatiei si aveti impresia ca numai televizorul aduce idei d'astea. Aflati ca mai mult cartile, carti bune, pe care voi cei "cu picioarele pe pamant" sunteti prea incapatanati sa le cititi, au astfel de subiecte. Ia ziceti care idiot a verificat fiecare locsor de pe planeta sa dovedeasca ca nu-s vampiri acolo? sau varcolaci? Si necromanti? Nu mai taiati aripile cuiva doar pentru ca voi sunteti fixati pe ideea ca noi suntem cele mai "tari" fiinte de pe planeta si nu exista altceva mai bun ca noi! Da, poate ca exista, si acum o sa incepeti cu ceva de genul "Nu mai asculta la aiureli din astea!" dar daca-mi pasa de ce ziceati voi nu mi-as fi spus parerea aici. Cum nu-mi pasa va invit sa ma faceti nebuna!

| rachele a răspuns (pentru RyAngel):

Nu cred ca daca crezi inseamna ca esti nebuna ca cum exista dumnezeu pot exista si fantome sau necromanti

| MystoganFT a răspuns:

Ce aberatii spun uni, necromantii au existat si s-ar zice ca inca se mai pastreaza culta necromanta. Iar vrajitorii exista de mai multe tipuri de la cei de strada cu ghicitu si alte rahaturi pana la cei cu farmece sau magie neagra sau alba. Vampirii nu sunt neaparat un mit. vampiri erau considerati majoritatea tinerilor care aratau perfect si aveau pielea foarte alba. cel putin asa am auzit. iar varcolaci categoric nu laughing

| rachele a răspuns:

Da cred ca exista dar nu se arata... cred sunt persoane care poseda anumite,, puteri,, dar care nu se afiseaza cu aceste calitati in societate

| LycosBlood a răspuns:

E uimitor pentru mine cum ca esti so romanca si chiar nu stii ca mitul asta despre vampiri a fost nascocit de bram stoker ca asa se intampla cand vrei sa faci bine sa iti aperi tara cu orice pret esti luat de nebun si de monstru tongue.Varcolaci nici atat cu toate ca iubesc lupii nu numai pentru stramosii nostri dacii cu primul steag 3d din lume ce era un cap de lup cativa spun balaur ma rog eu am ramas la lupi.varcolacii din filme ar fi transformarea aia din om in lup.Eu de fapt cautam ceva despre shamani de aia am facut aici cont aia exista si poti sa ii pui ca un derivat la vrajitori.Necromanti nu stiu sincer.

| Bianka_Bybby_1993 a răspuns:

Mai.eu nu stiu ce sa cred in vampiri cam 2, 5%, varcolaci 1%, vrajitori 48%, necromanti 73% happy eu nu te condamn daca tu crezi in ele.eu am citit Fortele Raului Absolut si cred ca de acolo ti-a venit ideea, nu? happy. Dupa ce am citit trilogia, aceeasi intrebare o aveam si eu in minte.ei...succes! daca gasesti vreunua dintre aceste categorii supranaturale, contacteaza.ma happy :*

| Irina_Dobre_1998 a răspuns:

Necromanzi si vrajitori, categoric exista..vampiri si varcolaci ..nu pot sa-ti spun sigur.dar iti pot spune ..ca daca ar exista, s-ar ascunde de oameni