| anonimuser1 a întrebat:

Credeti ca o femeie poate ajunge la orgasm doar prin preludiu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este un cat se poate de categoric DA.
Pentru exemplificare iti trimit experimentul realizat in aceasta privinta si iti vei da seama modul in care se comporta femeile :
https://www.romaniatv.net/......64984.html
Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred; sunt chiar convins că e posibil!

| Sofer a răspuns:

Eu zic ca da. fosta gagica de la cateva saruturi de alea misto si ceva atingeri isi dadea drumul.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,daca barbatul stie ce sa-i faca.

| 90210 a răspuns:

Da

| gege12321v a răspuns:

Daca bărbatul e foarte bun, și știe unde sa o atingă și cum sa o sărute, se poate!

| madalinrazvan a răspuns:

Da, adica depinde de stare pe care o simte si pe care o are in timpul preludiului