| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca prietena mea o sa se simta nasol si o sa se supere daca ii cer sa-mi faca sex oral? Sunt dispus sa ii fac si eu ei.
Sa o intreb sau nu?
Sunt baiat, 17 ani.Si ea 19.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce ne intrebi pe noi? astea sun chestii care se discuta in cuplu, de unde spanac sa stim noi ce relatie aveti voi?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pai nu stiu. daca se supara sau se simte jignita cand sa o intreb..nu stiu ce reactie va avea, voiam sa stiu ce parere aveti, sa ii spun sau nu

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta spunea si "suntserios"...tu o cunosti mai bine si trebuie sa stii reactia.

Raspuns subiectiv... daca ma intreba prietenul asa ceva la 19 ani posibil se trezea cu-n cap in gura.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai...clar si categoic si sigur se va supara daca o intrebi direct! Eu zic, ca mai bine o surprinzi tu pe ea, faci tu primii cativa pasi ca apoi se va simtii si iti va face si ea tie, pentru ca se va gandii ca trebuie sa existe egalitate happy

| neutrino a răspuns:

N-o mai intreba: fa-i si gata. Tare mult are sa se bucure de surpriza ta!

| Pricked a răspuns:

Ia-ţi inima-n dinţi şi întreab-o, frate. Doar nu vrei să mori aşa, fără să-ţi fie puţa suptă măcar o dată.

| Mussette a răspuns:

Daca ii ceri, cred ca da. Daca ii faci tu ei de cateva ori, poate va vrea si ea tie sa-ti faca. Nu avem de unde sa stim noi ce-i place ei.

| 4343gddhkied a răspuns:

Eu zic sa o intrebi, nu va veni sfarsitul lumii din atat. Daca are 19 inseamna ca iti va intelege nevoiawinking.