| gabrielaalexandragabialex a întrebat:

Ce credeti despre sexul oral?
Adica e normal sa ii miroasa unui baiat?
Daca nu, cum ar trebui sa-i spun fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Simplu. Sa-i spui ca atunci cand ii faci sex oral simti un miros mai deosebit mai ciudat. Probabil ca este suficient pentru a intelege aluzia. Curaj!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand intra in casa, omul civilizat se spala in primul rand pe maini. Daca stiti ca o sa va si jucati erotic-sexual, ideal este sa faceti si un dus, separat sau impreuna.
Daca chiar sunteti in criza de timp si vrei doar sa ii faci tu lui, ii poti sugera sa se spele in zona, sau, si mai sexy, il speli tu, spunandu-i ca iti place in mod deosebit sa il simti in maini si sa il vezi cum ii place si creste in manutele tale.
Cat despre miros, sexul masculin, fiind efectiv exterior, daca este curat, nu are miros.
Dar la voi, fiind mixt, carnea vie cu cea normala, secretia vaginala normala, sanatoasa, are un usor miros specific, cu efect afrodisiac, adica excitant, stimulator.
Daca fata/femeia face dus exact inainte de a face dragoste sau sex, acest miros (si gust specific) dispare, si este nevoie de activitate erotica, ca glandele specifice sa secrete iar.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal sa-i miroasa! Evident ca are mari probleme cu igiena, daca-i miroase penisul, mai ales daca vrea si sex oral si vine nesapalat. Caz in care, il trimiti direct la baie sa se spele cu apa calda si sapun.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i spune, fă-i oral doar după ce iese de la duș.

| Plato a răspuns:

E normal, in conditiile in care se spala mai rarut ca.i mai dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal daca nu faceti un dus inainte, ew.

| Quassaar a răspuns:

Înainte de a-i face sex oral, cauți pe YouTube faza aia cu țiganca, care își ajuta puradelul sa se spele și îi spunea..." spala-te la Pola jegosule"... apoi trebuie sa înțeleagă el singur.laughing)

| vodami92 a răspuns:

Doar nu e boschetarlaughing

| Jok12345 a răspuns:

Evident ca nu ar trebui sa ii faci daca e mizerabil, eu tot sunt baiat, dar ma ingrijesc, nu stiu daca e posibil ca si dupa ce ma spal sa fie miros urat, desi nu as crede. Concluzia, intai sa faca dus, sa isi deie pielea jos, a acolo intre Cap si Corpul penisului e cel mai grav daca nu te speli.

| danielzajmk a răspuns:

Men ma plictisesc hai sa ne spalam