| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca prima data ar trebui sa fie ceva planificat sau ceva spontan, pe neașteptate dar totusi cu ceva pregătire? La voi cum a fost? Mie mi-e frica când ma gândesc ca va trebui sa o fac pentru prima data.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic planificat cât de cât, e păcat să ai o prima dată nașpa și banală big grin oricum prima dată e nașpa, măcar cadrul și circumstanțele să fie faine

| Plato a răspuns:

Normal ca spontan, mai lasati si natura sa lucreze, nu planificati tot, ce naiba.

| llleo a răspuns:

Nu stiu daca are vreo importanta cum ar trebui sa fie prima data. cum doresti tu, asa faci.

| Devil21 a răspuns:

Sa fie ceva planificat dar intr-un mod spontan, pentru ca daca nu vei planifica acest moment vei avea de regretat dupa si iti zic si dc, daca vrei cv spontan nu veti fi pregatiti, poate nu veți avea prezervativ, poate ea nu va fi epilata, poate va fi in perioada ciclului menstrual
Eu zic ca cel mai bine e sa fie planificat dar nu cu multa bataie de cap pentru ca asa va interveni stresul si vă va strica cheful si buna dispozitie
Trebuie sa vorbiti deschis despre acest subiect si sa va puneti de comun acord incat sa iasa totul bine