| BluNotte a întrebat:

Daca imi pensez mustata pentru prima data la cat timp v-a mai trebui sa o fac iar?
App, e cam vizibila, eu stand la bunici, credeti ca ar observa?hee hee
Mi-e frica sa ii spun, si rusine, asa ca o sa o fac!

3 răspunsuri:
| edyutz a răspuns:

Pai atunci cand trebuie sa pleci undeva sau daca vrei fara sa pleci neaparat in viecare zi

| Vio199 a răspuns:

HMM...pai...o saptamana credthinking mai bine te-ai duce la un salon, sunt experti si poate iti dau si o crema ceva sa creasca din ce in ce mai putin pana cand nu o sa mai creasca deloc.

| 9999999999 a răspuns:

rolling on the floor incearca sa fii modest ca bunicii s-ar bucura ce barbat esti