| diana203 a întrebat:

Daca imi pensez mustata pentru prima data la cat timp v-a mai trebui sa o fac iar?
App, e cam vizibila, eu stand la bunici, credeti ca ar observa?hee hee
Mi-e frica sa ii spun, si rusine, asa ca o sa o fac!

1 răspuns:
| Dariana a răspuns:

Hmz sa nu ti-o razi,adica sa ti-o iei cu bigul,ar fi cea mai mare prostie pentru ca o sa-ti creasca si o sa se vada urat, dar daca ti-o pensezi, luandu-ti doar firele destul de vizibile nu cred ca vor observa si in primul rand conteaza aspectul tau fizic.Mult succes in continuare!:*