| Toalamare a întrebat:

Credeti ca se poate lua o boala cu transmitere sexuala si prin atingerea fundului prin pantaloni a unei fete de varsta mea, dar fara contact sexual?
Ea avea 18 ani.
am mai scris intr o intrebare ceva asemanator si daca doriti mai multe detalii.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, bolile cu transmitere sexuala nu se iau prin haine

| Toalamare explică (pentru suntserios):

Gen i am atins fundul gen prin haine, adica i am atins buca gen, pe piele, la asta voiam sa ma refer

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar evident esti tare micut de ani, daca nu ai habar cum poate ramane o femeie gravida.
Evident prin haine, este imposibil asa ceva.

| Toalamare explică (pentru Violleta2022):

Scuzati ma, eu intrebam doar de BTS uri.

| suntserios a răspuns (pentru Toalamare):

Nu te acuza la Violetta. E degeaba. Ea nu înțelege întrebările. Ea răspunde să fie la număr.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Toalamare):

Cum crezi tu ca-i posibil sa iei BTS-uri prin atingerea pantalonilor unei femei?
cati anisori ai?

| Toalamare explică (pentru Violleta2022):

Doamna, ma refer ca i am atins fundul, gen pieleeea, nu pantaloni
Gen prin pantaloni, i am bagat mana in pantaloni si i am atins fundul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Toalamare):

Atingerea pielii unei persoane ca est epe mana sau pe fund nu are boli si nu s eia nimic.
Dar daca iti bagi mainile in vulva sau vaginul ei si apoi duci degetele in gura sau iti atingi penisul, doar atunci poti lua boli BTS si numai daca ea le are, ca de-i virgina nu ai ce sa iei.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| VoidEternal a răspuns:

Nu

| Itsmesoitsok a răspuns:

Nici prin saliva nu se transmit bolile alea grave, iar tu zici de atins fundul?
Maximum un neg să iei!?

| Toalamare explică (pentru Itsmesoitsok):

Pai i am atins pielea fundului gen. E o intrebare prosteasca stiu, dar imi place sa fiu precaut si sa fiu sigur