| another1girl a întrebat:

Credeti ca te poti reindragosti de o persoana? am avut o relatie cu altcineva 8 luni in care am iubit si am fost fericita, dar cand fostul prieten a reaparut in viata mea si ne-am petrecut timp impreuna am inceput sa simt iar ceva pentru el. se poate sau sunt doar confuza?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parerea mea e ca se poate sa te reindragostesti, se intampla mai rar dar e posibil

| neutrino a răspuns:

Te poti reindragosti pentru ca inima nu are cap sa si gandesca.

| alinussa a răspuns:

E posibil sa nu-l fi uitat deloc pe fostul sau e posibil sa fii confuza.Doar tu poti sti ce e in inima ta. Gandeste-te bine! Daca la cel cu care ai fost 8 luni nu te mai gandesti dar te gandesti la fostul dinainte inseamna ca nu l-ai uitat pe fostul si doar te-ai amagit singura 8 luni.