| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca sotul meu se va schimba vreodata, ca poti schimba oamenii?

Răspuns Câştigător
| Mia_8661 a răspuns:

Nu oamenii nu se schimba, mai ales sotii nostri, eventual se abtin pentru o scurta durata de la unele, dar nu total... oricare ar fi greseala...succes

2 răspunsuri:
| crisa a răspuns:

Mai, stii vorba aia, copacul crescut stramb, nu-l mai indrepti. Totusi, se pot "indulci" anumite trasaturi, poti face mici schimbari, dar naravul nu se va schimba!
Nu ai specificat ce anume vrei sa schimbi. Da-ne detalii pentru un raspuns mai cuprinzator!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm, nu prea. "naravul din fire n-are lecuire". din pacate nu pot fi schimbati in bine, pentru ca nu vor ei. nu considera ca merita sa facu un minim efort pentru mai bine. ei sint "forta" si dau "legea" in casa lor! mare pacat.