| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor. Credeți ca mărimea de 12 cm la un penis în stare de erecție este ok pentru o femeie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, este cu mult prea mic!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Daca altul nu ai, te folosesti si de acesta. Daca-l folosesti cum trebuie, satisfaci o femeie de cate ori vrea ea.

| xerxes1 a răspuns:

Te referi la grosime?

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu este, dar na, nu le putem avea pe toate.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Wikipedia: "the mean length of an erect human penis is approximately 13.12 ± 1.66 cm" deci este sub medie dar nu foarte mic. https://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

Răspuns utilizator avertizat
| Camuflaj2017qp a răspuns:

In orice caz, altul Dumnezeu nu-ti mai da, deci defilezi cu ce ai laughing