| RAY a întrebat:

Credeti ca urati trebuie sa fie cu urati, frumosi cu frumosi? asa am auzit ca trebuie sa cauti o partenera/partener pe masura fizicului tau?

Răspuns Câştigător
| Anonimul8297 a răspuns:

In primul rand la un om vezi aspectul fizic, apoi ii vezi caracterul. Un om frumos este mult mai castigat in societate decat unul urat. Bogatii stau printre bogati, inteligentii printre inteligent. Asa si cu uratii si frumosii. Si cum zici tu, ar fi destul de bine sa iti cauti o partenera pe masura fizicului tau pentru a fi, relativ, sigur ca nu te-a luat pe interes.

66 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Eu nu sunt genul ala de tip foarte musculos si frumos insa am o iubita foarte frumoasa si cand am aratat la cateva fete pe care le cunosc de mult mi au zis ca am inventat si nu am eu sansa cu o fata ca ea insa cand a stat langa mine iubita si am sarutat toti erau uimite asa ca nu ezista asa ceva ce zici tu

| RAY explică (pentru Christian826):

Ai bani de aia sta cu tine

| Christian826 a răspuns:

Asta crezi tu ca maica mea e bucatareasa asta e altceva ca intr-un hotel de lux dar maica sa e avocat iar taica sa e doctor si al meu e politist asa ca chiar daca nu cu mult dar parinti ei iau mai multi bani asa ca daca are nevoie de ceva ia de la parinti si nu cere de la mine de si ar putea sa faca nu e vorba de bani si de iubire omule
bani nu te fac fericit insa iubirea te face

| RAY explică (pentru Anonimul8297):

Se vede ca esti sincer, te adaug in lista de amici asa e

| RAY explică (pentru Anonimul8297):

Ce fata nu sta cu tine fara interes? toate au un interes material

| Christian826 a răspuns (pentru RAY):

Nu toti oameni sunt lafeli deci ia sta cu mine pentru ca ma iubeste la fel cum o iubesc si eu