| danukck a întrebat:

Credeti in relatii la distanta?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Depinde kit strinsa e relatia! se mentine. dar in cauza aparitiei atlei persoane. relatia se destrama

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Eu creddevil

| ViVi a răspuns:

Eu cred...

doar ca uneori se distruge dar raman amintirile frumoase...

| dulcika a răspuns:

Buna.
Nu cred in relatiile la distanta pentru ca usor, usor dispare acea iubire mare...
Si mie mi s-a intamplat asta...simteam un sentiment destul de puternik pentru el si incet, incet s-a dus... dar au ramas acele amintiri frumoase.
pa

happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu nu prea cred in asa kwa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalove struck

| Shiloh a răspuns:

Eu cred pentru ca am avut o astfel de relatie cu un baiat, si a durat 8 luni de zile happy Daca nu te dereanjeaza ca mai are pe altcineva sau diferite lucruri, atunci relatia poate rezista happy Si e foarte important sa ai tarie de caracter in astfel de situatii deoarece trebuie( daca vrei) sa accepti ca il imparti si cu altcineva, si sa stii ca fata aceea il poate saruta si imbratisa dar tu nu sad sad sad