| AnneMarie78 a întrebat:

Credeti in relatiile la distanta? Nu vreau raspunsuri gen,, Depinde de persoane,,.

Răspuns Câştigător
| unarab40 a răspuns:

O senzatie frumoasa se poate aduce umoral,,, vital si chiar si sexual prin finuta vorba,, nu neaparat sexul trebuie sa fie de animale,,, un cuvant are efect haios si puternic asupra vietii dorite prin placeri asteptate de noi

20 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Sa traiesti o imaginatie cu un iubit considerat ca un ingeras,, e mult mai frumos deact unul alaturi si tampit,,,, viata e un vis si poate fi traiit momentul placut si prin aducerea iubitului in gand

| AnneMarie78 explică (pentru unarab40):

Cat de frumos, as sa tin cont de acest raspuns.

| unarab40 a răspuns (pentru AnneMarie78):

O senzatie frumoasa se poate aduce umoral,,, vital si chiar si sexual prin finuta vorba,, nu neaparat sexul trebuie sa fie de animale,,, un cuvant are efect haios si puternic asupra vietii dorite prin placeri asteptate de noi

| unarab40 a răspuns:

Arta de a iubi e cea mai scumpa,,, un fact sexual dureaza cateva minute,, iar o privire adanca catre un iubit poate sa tina mult timp si cu dorul care ne tine sa traiim cu speranta ca va tine o varsta intreaga

| JustMe6378962 a răspuns:

Da... fiindca distanta va va face sa va fie dor unul de altul, si astfel nu veti putea sa va uitati dupa altii; va veti visa impreuna si asta va va face sa suferiti unul dupa altul, suferinta insemnand iubire. Dar depinde daca va iubiti. Atat de frumos, dar atat de imposibilsad

| Oana92 a răspuns:

Nu. Pentru ca nu iti ofera nimic. Nu e langa tine cand ai nevoie, nu te strange in brate cand ai nevoie de asta, nu te saruta, nu te scoate in oras, etc.

| Felys a răspuns:

Nu poate dura mult timp, sunt doar de scurta durata si nu sunt la fel de intense ca cele cand ai partenerul langa tine

| greyhound a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita

| VladGH a răspuns:

Nu cred si nici nu voi crede. Eu stiu de asta : daca vrei sa nu te insele iubita/iubitu, trebuie sa ii fii alaturi mereu. Dau exemple : o femeie nu poate rabda fara a face sex cel mult 1 an ( foarte rar se intimpla), cel putin 1 luna, cit de mult nu isi va iubi barbatul. De ce am spus de femei? pentru ca majoritatea doar ele inseala primele. Femeia nu rezista pentru ca este ceva natural sa nu poata rezista.

| TashaUhm a răspuns:

OK.
Nu vrei raspunsuri gen ''depinde de persoane''.
Eu o sa iti raspund scurt si la obiect`!
Intr-o relatie la distanta toti 4 sunt fericiti`!
Eu cred ca am zis tot ce era de zis..nu?smug

| AnneMarie78 explică (pentru TashaUhm):

Cel mai adevarat.

| TashaUhm a răspuns (pentru AnneMarie78):

Asta ziceam si eu`!winking

| sebby27 a răspuns:

Depinde de persoane

| VampireBlood a răspuns:

Da!

| UngUrU777 a răspuns:

Da, Distanta e un motiv pentru a intari o relatie!

| AnneMarie78 explică (pentru UngUrU777):

Poate, a dovedii cat de mult tin unu la altu.

| marya868686 a răspuns:

Eu una nu cred, deoarece daca cei doi nu se vad mult timp, uita ca mai au o relatie, sau ceva de genul si pot sa-si gaseasca alti prieteni

| megasmecher a răspuns:

Depinde cat de mult iti place de acea persoana

| DEX2k15 a răspuns:

Mnu chiar, multe incep bine iar dupa aia partenerul se satura d tine doar sa vorbiti prin mess sau alt chating program