| Cristinel2008 a întrebat:

Cristinel2008 intreaba:
Imi puteti da si mie niste sfaturi pentru primul sarut? Ce sa fac, cum ma apropii de ea, ce ii zic inainte, la ce sa fiu atent etc... Multumesc multbig grin Fundita

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te gandesti atat la sarut ca ti-ai pierdut si imaginatia.
Bun,vizualizeaza urmatoarele.
Esti in fata ei,zambesti si-i spui "sa-ti spun un secret", te apleci spre urechea ei, nu-i spui nimic dar aluneci "din greseala" spre buze.Se cheama sarut furat,dar deja ai facut primul pas!
Pe urma,te descurci, vezi cum reactioneaza.
Nu te mai ineca intr-o lingura cu apa!
Bafta, norocosule!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Crede-ma ca nu conteaza toate acestea. Iti faci prea multe griji. O sa vezi ca totul o sa vina de la sine. Nu este necesar sa-ti pui atatea idei in minte pentru ca la momentul respectiv, vei uita cu totul ceea ce ti-ai propus. La lucruri sa vina de la sine!

| Chikaaa a răspuns:

Xee...aici nimeni nu poate sa-ti dea sfaturi.)) ceea ce se intimpla, se intimpla intre voi doi. Dar cind sa te apropii de ea, este simplu: atunci cind o vei petrece seara acasa cred ca pentru primul sarut este unul dintre momentele potriviteee happy

P.S. daca ea sa mai sarutat, iti va fi mult mai usorrr...tongue