| BaByDoLL_3145 a întrebat:

Cu 3 ani si jumatate in urma, am inceput s-a am o relatie cu un baiat, dar care din pacate a durat foarte putin din cauza unor vorbe, si acum cu el nici nu ne salutam, nici nu vorbim, dar as vrea macar cit de putin. Dar citeodata la scoala se uita lung la mine.Imi place si acum de el, il iubesc foarte mult, dar nu cred ca am putea fi impreuna, deoarece el are prietena si cred ca o iubeste enorm s-au cine stie. El nu stie ca si acum il mai iubesc, dar mi se pare ca daca va afla va fi (nu stiu'cum s-a zic)big grinDD

Răspuns Câştigător
| DacaTuSpui a răspuns:

Pai daca de atata timp inca te mai gandesti la el, inseamna ca simti ceva special pentru baiatul acela. Fa rost de numarul de telefon sau de id`ul lui si incepe sa vorbesti iar cu el. Explica`i de acele lucrui care s`au spus despre voi nu erau adevarate. Daca apoi te mai cauta, fa cumva sa va intalniti, poate reusite sa reinodati ceva. Sper ca te-am ajutat. Succes.te-am pupatbig hug

3 răspunsuri:
| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Macar incearca sa-i sp. pentru ca asa pastrezi totul in tine si te faci sa suferi singura Shy pote cine stie.INCERCAREA MORTE NU ARE:X

| BaByDoLL_3145 explică:

Am nr si skype luia, dar nu cred ca daca ii voi spune se va schimba vreo ceva, si nu stiu'mii rusine s-ai spun((imi va spune cred'ca in asa fel(Ce a fost a fost demult si eu am prietena)in fine nu stiu'ce voi face))

| BaByDoLL_3145 explică:

Pai stiu si nr si skype lui, dar mii cam incomod si rusine s-ai spun.