| ionutflorin123 a întrebat:

Cu cateva zile o fata in statia de tramvai m-a intrebat daca a trecut tramvaiul cu nr 7 dar inainte s-a uitat pe tabel la ce ora vin tramvaiele, a vrut sa se baga in seama cu mine oare? Eu i-am zis ca nu si doar atat.

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Şi uite aşa ratezi ocazii...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A vrut sa fie sigura de ora la care a trecut tramvaiul de aceea te a intrebat după ce s-a uitat pe tabelul acela, poate credea ca sa modificat ora, se mai întîmplă sa intrebe lumea ca sa se asigure ca este tramvaiul corect sau statia sau ora la care pleaca sau vine tramvaiul. Ca daca tocmai plecase tramvaiul ea trebuia sa astepte altul. Deci stai linistit ca nu te place.laughing Nu vrea sa face ti sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această afirmație a dtale pare o nuvelă în stil haiku.
Foarte scurtă.
După aceea dta o puteai întreba încotro merge.
Și apoi puteați face schimb de numere de telefon.
Așa mi-au furat mie două țigănci pe stradă telefonul din buzunar printr-o discuție începută astfel.
Sau putea urma cu acea fată o poveste de viață de 40 de ani.
Dar s-a întâmplat doar atât.
Dacă mai mergi cu tramvaiul, în stația de tramvai poate începe orice aventură.

| Crackman a răspuns:

Daca nu ai continuat sa dezvoltu conversatia, de unde sa stim noi.
Ai raspuns ca un om al cavernei sigur i ai confirmat ceva ei happy

Răspuns utilizator avertizat
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil a vrut doar să se asigure dacă a trecut sau nu tramvaiul.