| Ekcstsy a întrebat:

Daca ati avea certitudinea ca nu se va afla niciodata v-ati insela partenerul/partenera? Puteti sa traiti cu sentimentul de vina dupa aceea?

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Categoric NU!
nici nu pot sa imi imaginez sa petrec timp alaturi de alta cat timp sunt cu ea...
n-as mai putea s-o privesc in ochi

| Ekcstsy explică (pentru Th3AbSinTh3):

Bravo happy, Frumos spus

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Mersi!
bravo si tie, vad ca in 2 zile ai si devenit senior laughing

| Ekcstsy explică (pentru Th3AbSinTh3):

N-ai cum in 2 zile trebuie sa ai 10 zile si 100 de raspunsuri. Am indeplinit conditiile si m-au promovat. Nah ce sa zic, oarecum imi place. REcunosc ca am momente cand o iau razna si dau niste raspunsuri de batjocura dar nah... majoritatea sunt la subiect tongue

| Ekcstsy explică (pentru Th3AbSinTh3):

E 4 iuNie acolo si azi e 6 iuLie tongue

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Am spus in 2 zile pentru ca sunt obosit si in loc de 4 iunei(data la care te-ai inregistrat) am vazut 4 iulie...
si mie imi place. si cum sa nu o iei razna cand vezi mereu "scuzati categoria, dar e cea mai vizitata"?!

| Ekcstsy explică (pentru Th3AbSinTh3):

DA... Sau am 11-12-13-14 ani si sunt indragostita pana peste cap de unul de 11-12-13-14 ani ce sa fac? laughing

| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu as putea!
Daca as simti vreodata nevoia sa imi insel partenerul ar insemna ca nu mai are niciun rost sa raman cu el.

| stpu a răspuns:

Da. As putea sa traiesc lejer.
Nu e vorba de bun simt daca ai sentimentul de vina. E vorba de taria fiecaruia dintre noi. Sunt multe situatii in viata cand o minciuna e mai buna decat orice adevar. Nu zic ca e bine sa minti, dar uneori e mai bine sa fii tacut.

| Ekcstsy explică (pentru stpu):

Este vorba de bun simt de vreme ce traiesti langa acea persoana, si te stii cu musca pe caciula si vezi ca te iubeste, vezi ca ti-e fidel/fidela si totusi tu ai facut ce ai facut.

| gabby269 a răspuns:

Atata timp cat am deja un partener,nu vad de ce l`as insela, adica... daca nu mi`l mai trebuie, de ce il mai tin? ma despart de el si merg cu altu.Mi se pare ca esti lipsit de respect total, si fata de tine insuti, si fata de persoana cu care esti la momentul respectiv daca esti capabil de adulter(daca pot sa ii spun asa).

| Ekcstsy explică (pentru gabby269):

Era chestie de sentimentul de vina cu care poti sau nu sa il/o privesti in ochi. Asta daca ai atat bun simt incat sa fie prezent happy. (generalizez acum).

| dulaul a răspuns:

NU! Cand ma gandesc la asta ma gandesc la o floare pe cale de disparitie (ultimul exemplar) iar eu o smulg si nu-mi pasa. Ieu nu sunt asa de fapt nici nu m-am despartit de nici o fata pana acum din motivul acesta!