| AndreeaM123456 a întrebat:

Cum a fost prima oara cand ati facut-o?

9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Era revelion si eram rupt de beat. in afara ca am aparut pe youtube si hi5 (atunci nu era facebook) nimic special. chiar trist si patetic

| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta, a fost fain!

| oprescudorin11 a răspuns:

Cel putin penibil.

| PedoBarbie a răspuns:

Am căzut de câteva ori. Stai! Eu vorbeam despre când am mers prima oară cu bicicletă. Tu la ce te referi?

| drogh a răspuns:

Nu am facut nimic.

| andrei1237 a răspuns:

A fost destul de frumos.

| chazz a răspuns:

Bine pe moment.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Aveam cateva emotii. Oare o sa reusesc? Asta ma intrebam. Prima data ma tineam de bara de langa perete. Cand mi-am dat drumul am inceput sa inspir mult aer. Imi batea inima cu putere. Era asa de multa in jurul meu, am crezut ca ma innec! Nu de putine ori am inghitit-o. Si nu, nu sunt fata!

Asa a fost prima data cand am inotat.