| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu ca ma place un baiat?

Răspuns Câştigător
| ninelus a răspuns:

Se uita mereu la tine

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

E usor de observat
vei vedea ca se va comporta mult mai frumos cu tine ....cu tine v-a vorbi cel mai mult cautand noi subiecte de discutii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Asta clar nu ai de unde sa stii, dar daca te place in nici-un caz nu va vb urat!

Depinde de de caracter. poate fi timid in prezenta ta, poate chiar impiedicat:)) adica emotionat, iti poate zambi frumos, in orice caz il vei observa!
Uite aici, mi s- a parut interesant!
Plus ca m-a ajutat:*

http://dindragoste.unica.ro/......t-te-place

Pa-pa, succes si numai bine!:*

| TuguiMihai1 a răspuns:

Dupa felul cum te priveste...
Ochi sunt oglida sufletului...

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai cand se baa in seama cu tine si cand vrea sati atraga atentia.

| GabrielCIG a răspuns:

Citesti in stele...sau il intrebi

| natsumi346 a răspuns:

Imi pune mereu porecle baiatul acela