| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajunge un barbat sa-si insele amanta cu propria sotie?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-are cum, e invers isi inseala sotia cu amanta.

| gigiro a răspuns:

E posibil:1) cand nu mai are bani de resaurante,cluburi, cadouri, flori.tot tacamul.2) cand amanta e pe ciclu. 3)cand isi da seama ce comoara de femeie are acasa si pe deasupra si mama copiilor lui. 4) cand nu mai are ce-i rebuie amantei.5) cand ii vine dorul."Inselatoriei".etc.

| Alinaga a răspuns (pentru gigiro):

Si cam ce crezi tu ca vrea o amanta? vorbesti in cunostinta de cauza? hai sa iti spun eu ce vrea o amanta:sa-l stie fericit chiar daca asta inseamna ca el sa stea cu famile pentru amanta il iubeste, amanta ii daruieste inima si toata dragostea fara sa ceara nimic la schimb amanta ii daruieste nopti nedormite in care se gandeste ca el este cu sotia si din nou nu ii cere nimic la schimb.cam asta inseamna sa fii amanta.crezi ca o amnata cere mult? nimic inseamna mult? amanta este constienta ca nu ocupa niciun loc in viata lui sau ma rog... locul 2 asa ca nu are drepturi asupra lui si pentru o farama de atentie din partea barbatului ea accepta aceste statut de amanta fara sa ceara nimic la schimb.de ce? simplu:iubeste!

nony
| nony a răspuns:

Din greseala laughing

| Castiel a răspuns:

Cum ajunge sa-si insele sotia cu propria amanta?

| NickiMinaj a răspuns:

Viata...

| AndaWest a răspuns:

O ''inseala'' mereu, adica mai bine spus isi face datoria de barbat ca sa nu intre la banuieli si sa il lase, asa umbla cu amandouastraight face

| ema69 a răspuns:

Exact cum a ajuns si sa isi insele sotia cu amanta.

| play4girls a răspuns:

Atunci cand acel barbat nu isi mai iubeste sotia, dar e intragostit de amanta!laughing

| Andrulica a răspuns:

A devenit o regula ca barbatii casatoriti sau implicati intr-o relatie serioasa sa insele, chiar si cei mai fericiti de legatura lor amoroasa. De ce? Pentru ca percep inselatul ca fiind in afara ideii de relatii. Pentru barbati, actiunea de a insela este perceputa ca o distractie sau reprezinta implinirea unei dorinte, fara a lua la pachet constrangerile si responsabilitatile unui mariaj.

Chiar daca un barbat isi iubeste sotia si nu are niciun gand sa o paraseasca, in mod sigur va avea relatii sexuale in afara casniciei. Foarte rar, barbatii casatoriti isi parasesc sotiile pentru o "iubita" deoarece sotia ii ofera multe alte lucruri suplimentare, cum ar fi o familie si siguranta. happy

| SlowLikeSnow a răspuns:

MM...pai,el isi inseala sotia [umbla cu aman2 in acelasi timp] atat timp cat o inseala pe una nu ar fi logic sa o insele si pe cealalta?thinking

| ReLoadeD_5364 a răspuns:

Asta. nu stiu rolling on the floor. e cam complicat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa bine!
Sa ai o zi buna!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kron la mine a venit unul plangand saracul de -mi era mila de el.domnule zice.sa stii ca sotia ta ne insala pe amandoi.iti dai seama ca ne-am apucat de baut,si am inceput sa plangem amandoi ca niste oameni loviti in mandria lor de barbati, si taman in orgoliu. oricum nu aveam ce face, asa ca am inselat-o si eu.nu i-am spus cati bani am luat din casa.nici in ziua de azi nu stie.ma da eu ma intreb; de ce o fi zis ala ca ne inseala pe amandoi?