| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu prietena dupa ce fac dragoste cu ea? Adica dupa ce ma termin ma gandesc ca nu o las balta....HELP!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Inainte ar trebui sa o scoti la un suc si dupa, daca ai un balcon, sa va uitati la stele in timp ce va sarutati.Mult noroc.

| fazalunga a răspuns (pentru TheLordOfTheRings):

Ahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahahaahahahahahhahahaha

| AmaliaApetri a răspuns (pentru TheLordOfTheRings):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))) o sa lesin! Cred ca ai...11 ani (2001)...ce ma mai mira raspunsul tau!

| TheLordOfTheRings a răspuns (pentru AmaliaApetri):

Zicem si eu...

| anonim_4396 explică (pentru TheLordOfTheRings):

Mai bine taceai... laughing

| anonim_4396 explică (pentru TheLordOfTheRings):

Mai bine taceai. laughing

| AmaliaApetri a răspuns:

Cum sa te comporti? Pai in mod clar ca n-ar trebui sa o abandonezi, e ca si cum te-ai folosit de ea.Sa te comporti ca inainte, nu spune nimeni ca daca faci sex cu cineva trebuie mai apoi sa-i aplici altfel de tratament.
Fi-ti aceiasi, comporta-te la fel...doar ca acum sunteti mai intimi, dar asta nu schimba prea multe.
Daca a acceptat sa faca dragoste cu tine ori e curva ori te iubeste.Ori e una ori e alta.
Curvele se parasesc, pentru ca ar fi ceva de-o noapte, doua... daca e vorba de dragoste la mijloc atunci relatia ta cu ea nu se modifica in vreun fel.
Si vedeti de contraceptie, nu vrei sa te trezesti peste noapte cu vreo "problema" de genul!

| h3r a răspuns (pentru AmaliaApetri):

Curvele nu fac dragoste...

| AmaliaApetri a răspuns (pentru h3r):

Da, ai dreptate...nu te contrazic.MI-a scapat din vedere asta.