| psihox a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez in timpul prieteniei intre o fata si un baiat ca sa nu simt ca parca as lucra intr-un bordel? E ca si cum ma transform intr-o suta de femei la mai multi baieti si barbati?

3 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Psihox, am dubii asupra sexualitatii tale. Nu stiu cum ai putea proceda, insa cred ca ai parte de multe dedublari de personalitate, asta in cazul in care nu posezi personalitate multipla.

Aparent habar nu ai cine esti tu. Ce ar fi sa iei in manuta o hartie si un creion si sa incepi cu asta. Sa afli cine esti tu. Ulterior nu trebuie sa te mai prefaci a fi cineva care nu esti.

Si apoi, prietenia nu are treaba cu bordelul. F@ck-buddies e cu totul alta chestiune: daca asta faci si te irita, atunci nu o mai face!

| calin_8208 a răspuns:

Nu stiu ce fel de prietenie e intre tine si baieti si nu stiu nici ce legatura are prietenia intre baieti si respectiv fete si bordelul thinking Am o multime de prietene fete cu care ma inteleg bine/foarte bine, dar am doar o prietena cu care imi petrec timpul mai mult si are ceva(infim) cu bordelul...adica facem dragoste laughing. Ai grija ce prietenii iti faci cu barbatii(baietii) pentru ca daca cu majoritatea are legatura cu bordelul atunci esti fara suparare o c*rva! Daca te refereai la relatia intre iubitul tau si tine...atunci trebuie sa astepti ceva timp ca sa aiba acea legatura infima cu bordelul(chiar daca nu-i place la iubitu')hee hee. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba orasul. te stie toata lumea.asa poti incepe o noua viata, cu numai un singur partener.