| Oliver21 a întrebat:

Vreau sa va intreb, cum e cu vestiarele de barbati in salile de sport? Sunt femeie si am un baiat de 6 ani ce nu-l pot schimba la femei, asa ca trebuie sa merg cu el la barbati. Iar eu cred ca nu e tocmai ok, pentru ca acolo e locul unde barbatii se schimba si sunt dezbracati si n-ar fi ok. Cum ar trebui sa procedez? Dau funda, merci

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Da e problema! Dar nu e o problema daca il inveti sa se descurce singur. La 6 ani trebuie sa se descurce cat de cat. Acelasi lucru se intampla si la bazin. La femei daca il duci ii deschizi poftele de uitat.
Cel mai bun lucru - "repetitie" acasa cu ce sa faca in vestiar si punct. Il inveti astfel sa fie si el putin independent. Fusta mamii nu e buna decat pana la un moment dat.
Si da am patit-o si eu. Eram la bazin si a intrat o mamica foarte sprintara in vestiar sa-l schimbe pe baiat si eu. ghici! Iesisem de la dus si ma stergeam. Nu a avut nicio taina. Am stat deliberat neacoperit cateva secunde sa vad ce face. Nimic! Deci?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce nu il poti schimba la femei? Ca nu inteleg.Este copil. Femeile alea au si ele, unele, copii.Care-i problema? Problema este ca intri tu ca femeie intr-un vestiar de barbati care se dezbraca.Asta e mai aiurea.Du-te la femei.

| Radu284 a răspuns:

Nu poate sa se schimbe singur?
Eu ma schimbam singur de la 3 ani, la gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il schimbi intr-o toaleta si gata. Sau... il inveti sa se imbrace singur ca are 6 ani! Ai de gand sa dormi cu el in pat pana se insoara?

| Oliver21 explică (pentru anonim_4396):

Are niste probleme de sanatate si asta ma face sa stau cu el permanent. As fi apreciat raspunsul daca nu erai asa rautacios/a!

| ubox7007 a răspuns:

Are 6 ani, ce psihopat/a nu te lasa sa il schimbi la femei, cand mergeam cu mama la sala (la 10 ani, ca avea ea mai multa nevoie, eu eram doar sa o incurajez si sa mai "trag" de ceva) ma schimbam la femei. Acuma am 18 ani si ma schimb la barbati, evident. Eu unul nu cunosc persoane de sex masculin care sa fie suparate pe asa ceva, numai ca sigur gasesti pe unu care iti va spune ceva, fiindca daca un barbat ar merge la femei, ma mir daca nu s-ar si chema politia, chiar si daca ar avea o fetita (cu el, in aceiasi situatie ca a ta). Dar daca explici ca pentru ala mic, o sa vezi ca o sa te imprietenesti frateste pe acolo cu tipi happy, depinde si de sala, varsta oamenilor de acolo. Faptul ca esti femeie e mai usor, persoanele de sex opus tot timpu vor vi mai atrase una de alta. Nu cred ca o sa ai vreo problema, doar poate sa o intre lumea in discutie cu tine, nu te panica, fi comunicativa.