| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebuie sa-i spun unui baiat ca il plac?

8 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cu propiile tale cuvinte. Acestea sunt cu adevarat verosimile. Ele merg direct la inima celui ales, pentru ca tot din inima sunt pornite. Si risca sa fii sincera cu el mereu. Crede-ma, merita!

| dada a răspuns:

In niciun caz sa te ascunzi si sa negi daca vine vb de el

spune-i in fatawinking

| lore_lollipop a răspuns:

Dupa ce te vezi cu el, intamplator, bineinteleslaughing, ii trimiti un mesaj, asta in cazul in care esti mai timida, si ii zici ca ce bine te simti cu el, ca e dragut si ca daca are timp sa mergeti undeva. O sa-si dea seama cu siguranta ca il placi, nu e nevoie sa ii zici tot ce ai pe suflet.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il iei de guler fara nici o jena si;-Bai ce mama naibii, esti orb? Nu vezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-a-l deoparte si spune-iraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te mai gandesti...cand gadili orgoliul unui baiat, se umfla in pene.Eu spun sa-l lasi pe el sa faca asta. tu doar joaca-te cu el!

| eleonorr a răspuns:

Sall skumpo, pai cred ca ar trebui sa i spui ca e un simpatik, si sa l intrebi daca el te place, apoi la randul tau ii marturisesti. dar lasa l sa o faca el primul.succes

| iulitutu a răspuns:

Zi ce simti ca nu are nimic