| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea cucerii un baiat foarte nehotarat? Acest baiat a mai fost cu mine o zii dar mi la suflat o prietena foarte invidioasa, el imi cere sa ne vedem doar cand bea alcool macar un pic, dar cand este normal, cateodata vorbeste urat si ma face fetita rasfatata, este foarte dragut, si foarte frumos dar diferit de alti baieti (in toate privintele) cum l-as putea cucerii? dau funda la raspunsul care functioneaza:*:*:*

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Pentru a-l cuceri trebuie doar sa ii arati ca iti place de el. Sunt multe modalitati de a face acest lucru si presupun ca si tu stii cel putin cateva din ele. Insa daca el nu este interesat de tine deloc, atunci nu prea ai ce face...

| Dracce a răspuns:

Mai bine zis cum ai putea sa-l seduci:X.
Chiar tu ai zis ca este diferit de ceilalti baieti, asta inseamna ca pentru a-l face interesat de tine, incearca si fi si tu diferita de celelalte fete, incearca sa-i spui lucruri pe care nimeni nu i le-a zis pana acum (fa-i complimente dar diferite, nu-i spune ca e dragut, ca asta iau spus toate fetele, ceva diferit gasesti tu).
Sper sa-ti fie de folos, succestongue.