| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea intra intr-un subiect legat de a face sex/dragoste cu iubita mea? Adica sa discutam despre asta, ca sunt curios ce considera ea, doar ca nu stiu cum sa intr-un vorba pe tema asta... Avem aproape 3 luni impreuna si amandoi avem 16 ani si cateva luni happy

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Pai poti incerca intr-o zi sa avansezi...o saruti,pui mana pe ea,o atingi etc,vezi daca se excita,ii place, etc.
Dupa daca vezi ca nu merge mai astepti, mai incerci peste 2 luni,si abia dupa poti sa deschizi un subiect si sa ii explici care sunt dorintele tale, daca ea este de acord cu tine, cadeti la un comun acord.Nu e chiar asa greu.

1 răspuns:
| gigimuranus a răspuns:

Alte pareri? big grin