| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea intra intr-un subiect legat de a face sex/dragoste cu iubita mea? Adica sa discutam despre asta, ca sunt curios ce considera ea, doar ca nu stiu cum sa intr-un vorba pe tema asta... Avem aproape 3 luni impreuna si amandoi avem 16 ani si cateva luni... FUNDA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Pai intr-un moment de marte tandrete intre voi daca sti sa fi foarte dragastos si delicat trebuie sa-i soptesti daca poti fi sincera cu ea si sa-i zici ce te arde ce te doare si daca nu ar deranjao subiectul.Si anticipeaza ca daca va zice nu nu o sa te superi dar ai fi foarte fericit daca ai putea fi sincera cu ea.Dar toate astea spune-o f frumos si foarte dragastos nu sec.