| victor100196 a întrebat:

Sunt de 2 luni cu prietena mea, amandoi avem cate 19 ani, de regula discutam despre aproape orice, putem discuta lejer si ore intregi, dar niciodata nu am vorbit despre sex. Nu stiu cum sa incep un subiect pe tema asta, adica sa incep eu discutia, sa o intreb direct ceva legat de acest subiec...dar cum ca habar nu am ce si cum sad
P.S. Eu zic sunt destul de pasional in saruturi si destul de insistent cu atingerile si ea nu pare sa aiba nimic impotriva la asta

Răspuns Câştigător
| BibiMilano a răspuns:

Apai atunci stai linistit ca o sa va vina de la sine iar ei daca nu i vine inseamna ca nu vrea! Eu zic sa nu te mai gandesti atat ca ea daca te vede ca te gandesti asa mult la asta va crede ca esti obsedat! funda?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Esti sigur ca ai o relatie cu fata asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti discuta depre aproape orice cu exceptia celor mai importante subiecte si a singurelor care conteaza, in realitate. E perfect, va puteti casatori!

| BibiMilano a răspuns:

Poate vrea si ea dar nu are curajul sa ti zica, uneori femeile asteapta de la barbat mai multa actiune, pasiune romantism

| BibiMilano a răspuns:

Incearca sa o intrebi ce parere are despre asta daca ar vrea s au daca i se pare prea devreme poate nu e pregatita...

| victor100196 explică (pentru BibiMilano):

Acum poate mai bine de o saptamana ea m-a chemat la ea acasa( (era singura acasa)...dar eu, ca sa zic asa nu am actionat, poate e cam devreme si sa nu creda ca vreau doar asta de la ea... oare trebuia? am gresit?

| kandaraki a răspuns (pentru victor100196):

Ei aici ai dat-o in bara! cand o dra te cheama la ea acasa e de asteptat ca doreste ceva mai mult decat saruturi!