| Tinkerbell_3393 a întrebat:

Maine fac dragoste cu iubitul meu.Sunt virgina.Am 22 de ani. Am luat prezervative. Ce indicati imi dati? Cum sa il excit? Oricum cred ca e usor de exitat pentru ca e vrea sa o facem.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo fata.La 22 virgina in zilele noastre eu jur ca ti-as face statuie si tie si tuturor fetelor care mai sunt virgine la 18 ani (am coborat mult baremul tongue )

16 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Părerea mea ar fi că ești prea tînără s începi viața sexuală, o persoană trebuie să facă sex doar dacă este căsătorit, eu am 33 ani și sînt virgin, și nu mi e rușine să recunosc acest lucru. Și acum hai cu stupidu, voi cei care nu apreciati deloc ceea ce poruncește Dumnezeu în paginile Bibliei.

| AlysaAly a răspuns:

Incercati sa nu va grabiti si sa luati lucrurile foarte incet poti incerca sa-l saruti pe gat dupa aceea puti cate putin o bluza si tot asa, bafta

| Allee_4312 a răspuns:

Fa ce simti.Nu exista sfaturi cum sa.l faci sa se excite. Doar incearca sa te simti bine alaturi de el. Fii tandra, arata.i prin pasiune ca.l iubesti.Prin orice.ti va trece prin minte eu cred ca.l vei excita. Succes! :]

Si inca ceva: Bravo tie ca la 22 de ani esti virgina! Ma bucur ca inca mai sunt fete ca tine! :]

| smerti a răspuns:

Nu citi timpenii de alea de mai jos pur si simplu fii sigura pe tine, lasa rusinea la o parte (de multe ori fetelor le e rusine in unele momente) si nu va garbiti de o data la sex mai intii savorati unul din altul oral apoi treceti la treaba. Bafta!

| ania a răspuns:

Citesc ce scrii ca si cum m-as uita la tine cum alergi zambind sa te arunci intr-o prapastie.Am vorbit cu atatea fete care indiferent ce sentimente inaltatoare de emancipare au avut inanite, dupa primul sex cu prietenii lor s-au simtit murdarite, vinovate, fara valoare.Cred ca nu te bucuri cu adevarat de relatia sexuala decat atunci cand darul virginitatii il oferi in cadrul predestinat pentru aceasta ( casatoria) celui care are curajul sa -si asume responsabilitatea in fata lui Dumnezeu si a oricui de a fi alaturi de tine la bine si la rau, de a fi tatal copiilor tai( in perioada fertila nici o metoda de contraceptie nu e 100% sigura si in rest sunt inutile).Eu si sotul meu am asteptat amandoi pana a doua zi dupa nunta si aveam 23 si 24 de ani.Chiar percepeam ca se bucura si ingerii si dupa atata asteptare ni se parea neplauzibil ca au putut descoperi si altii ca e posibila atata placere pe pamant.

| SunShine_5894 a răspuns:

Bai Smerti, fata e virgina, are timp de oral mai in colo laughing Relaxeaza-te si lasa-l pe el sa faca tot daca ti-e rusine, o sa vezi cum o sa-ti dai drumul pe parcurs si o sa faci tu tot probabil :p

| denismaria92 a răspuns:

Sarutati-va pasional, mangaiati-va usor, dezbracati-va incet unul pe celalalt, nu are cum sa nu va excite pe amandoi >big grin

| zizzu8 a răspuns:

O sa va descurcati:* o sa vezi a momentul potrvit ce sa faci mai departe, te va indruma si elwinking
bafta:X!

| patchouli a răspuns:

Relaxeaza-te si totul o sa fie super okeyhappy succes:*

| cosmin_2318 a răspuns:

Bucurate de moment.nu te gandi la detalii.nu te gandi la nimic traieste momentul.protejati-va si bucurati-va...

| Mоиica a răspuns:

Pff straight face.ea niste jucari erotice.glumesc oh go on.

Cred ca nu trebuie sa fii asa de fericita ca o faci adica e pentru prima data, e ceva nou.Lasa-l pe el sa face ceva adica sa inceapa el, nu tu ca sa nu et faca apoi obsedata de sex. Bafta. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! Dupa ce-ti face rodajul, sa treci si pe la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie să știi să fii naturală, să nu faci pe interesanta și de acolo cu cooperarea lui vă veți descurca.

| petrec a răspuns:

Ce aiure sa-ti planifici ziua in care o faci nu ar fi fost mai magic sa vina fara sa stiti? daca mai aveti planuit si de vreo 2 ani e cler bafta!

Mai intai il exciti fara prezervativ, si apoi incepeti sa faceti sex.

| robert_2930 a răspuns:

Parerea mea e sa astepti pana la logodna,
daca vrei casatoria sa fie intr-adevar ceva special, asteapta atunci pana la casatorie si nu te vinde ieftin cu toate ca e iubitul tau,
la urma cam asta urmaresc baieti din ziua de astazi sa isi traiasca viata si vrand nevrand vei fi ranita,
nu cadea in capcana unui zanbet sau unui compliment,
daca nu ai facut-o inca mai ai sansa...