| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca dupa 1 an de relatie prietena/prietenul vostru v-ar marturisii ca a mai avut 5 relatii sexuale inaintea voastra la varsta actuala de 20 de ani?

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu cred ca m-ar interesa.Conteaza cate are cat timp e cu mine...

| lo a răspuns:

Trecutul, nu poate fi schimbat; chiar daca nu-l poti accepta, daca iubesti persoana respectiva, trebuie sa inveti sa traiesti cu asta.Important este cum se comporta din momentul in care este cu tine.

| Oana92 a răspuns:

Atata timp cat acele relatii au avut loc inainte de a avea o relatie cu mine si deci nu m-a inselat nu as avea nicio problema cu asta. E ceva normal, nu putem judeca pe cineva dupa asta. Conteaza sa nu fie cu altcineva cand e cu tine, in rest e trecutul fiecaruia si trebuie acceptat pentru ca relatia sa fie normala.

| SunnyDay88 a răspuns:

Asa si? cata vreme nu s-a intamplat cand era cu mine e treaba lui. nu e vina sa ca nu ma stia pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Liliana1981 a răspuns:

Slava Domnului! Inseamna ca are idee ce trebuie sa faca in pat.

| girl00 a răspuns:

Nu m-ar interesa ce a facut el in trecut..important e sa-mi fie fidel cat timp este cu minehappy

| frumusyka334 a răspuns:

Ce conteaza ce a facut in trecut? conteaza faptul ca e cu tine si iti e fidel nu trebuie sa te gandesti la trecut lasa-l deoparte conteaza doar viitorul... dar sa fie si el sigur ca nu are freo boala sau ceva in rest totul e ok e normal

| CatiiiJ a răspuns:

Pana la urma are 20 de ani..nu e asa putin happy nu poti sa-l condamni/s-o condamni