| LadyM_7443 a întrebat:

Cum credeti ca reactioneaza un baiat care se indragosteste de o fata foarte frumoasa, dar timida?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu o asaltează cu prezența lui iar restul vin de la sine!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Baiat mixt... laughing asta suna a zona T.

| aniriiiiii a răspuns:

Depinde ce caracterul fiecarui baiat.
Cei indrazneti :
-iti fac complimente
-te ating pe par, pe umar
-sunt mereu in preajma ta
cei mai introvertiti:
-te jignesc uneori
-te tachineaza

cei timizi:

-pur si simplu se uita la tine
-iti zambesc
-se baga uneori in seama, dar pun in discutie subiecte banale

sper ca te-am ajutat :*

fundita?

| melyyy a răspuns:

Depinde ce caracter are baiatul respectiv nu-i poti pune clasifica in grupe! baiat timid cool si altele... in orice caz orice fel de baiat af fi iti va da de inteles intr-un final ca te place, trebuie sa fii atenta la semnewinking caci vor exista te asigur :X

| ZuziUziZuziUzi a răspuns:

Baiat timid:-Aaa...sa .st.i..ca.te.plac.suntem .persoane.asemanatoare
baiat cool:-Vi cu mine la un film(sau ceva de genul asta)
baiat tupeist:te ia in brate si te saruta
baiat mixt:te ia de mana si se lasa dragosta in drum spre un loc.