| Ángel_8890 a întrebat:

Cum credeti exista prietenie adevarata intr-un baiat si o fata? As dori niste pareri in privinta aceasta.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cazuri rare sunt de prietenie adevarata eu m-am bagat pe fir cu una o noapte si ziua urmatoare i-am zis ca nu mai vreau sa fiu cu ea si a zis sa ramanem amici ba chiar acum ea pe mine ma considaera un frate cicaa s-a schimbat cand i-am zis ca nu mai vreau sa fiu cu ea si tot la acelasi timp are o mentalitate diferita... mi-a cumparat si un lantisor de argint laughing

| Razvan a răspuns:

BineintelessmugDa, pana la urma exista chimie intre cei doi, si poate unul e indragostit.Insa daca e prietenie adevarata, se discuta si se merge mai departe.Ma felicit ca nu am stat cu cel mai bun prieten al meu cand mi-a cerut asta mai demult si i-am propus sa ramanem prieteni.Si in ziua de azi suntem tot "impreuna" si planuim sa ne apuce nunta de aurlaughing
Ca prieteni bineintelestongue

| monique a răspuns:

Da, exista daca relatia nu se bazeaza pe interes, ci pe daruire si incredere din ambele parti.

| swet girl 22 a răspuns:

Da exista.eu am un prieten de suflet cel mai bun cu care impart toate secretele ca un frate...kiss

| BOGDAN a răspuns:

Normal

| Onitzz a răspuns:

Eu am un prieten foarte bun. el are prietena lui eu il am pe al meu
insa cu el vorbesc tot ceea ce nu pot vorbi cu iubitul si invers.
normal.ne cunoastem de mult timp si avem o prietenie stransa.
Sincer imi place mai mult ca cel mai bun prieten al meu sa fie baiat nu de alta dar nu ne certam pe haine, machiaje sau baieti si vorbim foarte matur.

mai exista si prieteni adevarati!happy

| Mycutsa a răspuns:

Buna! Da exista, spun asta din propria experienta. Am fost cu un baiat acum 1 an jumate iar acum suntem cei mai buni prieteni