| Ángel_8890 a întrebat:

Cum credeti, exista prietenie adevarata intr-un baiat si o fata? As dori niste pareri in privinta aceasta.

13 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Credeţi*
între*

Şcoala asta...

| Ana_6509 a răspuns:

Întrebări de genul acesta au fost puse de nenumărate ori pe TPU chiar şi eu răspunzând la vreo trei dintre ele.Aici poţi vedea mai multe opinii printre care şi a mea:

http://www.tpu.ro/......argumente/

| Ririru a răspuns:

Cred ca exista, da. Dar nu stiu cat de mult.
Depinde de persoana, e foarte probabil sa se indragosteasca unul de celalat.

| aty91 a răspuns:

Eu zic ca da, deoarece cei mai multi prieteni ai mei sunt de sex opus, si chiar pot spune ca cel mai bun prieten al meu este un baiat.

| Loly a răspuns:

Se poate dar de cele mai multe ori acea prietenie se transforma in iubire.Parerea mea. :*

| ChristinaO a răspuns:

Da, desi astfel de prietenii adevarate sunt destul de rare, consider ca sunt foarte frumoase si, de altfel orice prietenie adevarata este de nepretuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca exista.nu scrie nicaieri ca intre un baiat si o fata nu poate exista o prietenie no talking. Mie mi se pare ca chiar de foarte multe ori aiatul are incredere in fata si ii spune anumite lucruri pentru al ajuta.de cele mai multe ori aceasta prietenie ajunge sa se transforme in iubire. Mi se pare ceva normal sa fie si prietenii intre un baiat si o fata. Sper ca te-am ajutat!
Ciao :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista. Unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, cu care ies aproape zilnic este baiat. De multe ori ma inteleg mai bine cu el decat cu fetele. Suntem prieteni de peste 10 ani si inca tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred diindca baiatul...

| Def a răspuns:

Normal ca existahappy. Eu am prietenii adevarate cu baietii si pot sa spun ca ne intelegem mai in toate privintele. Insa cea mai buna prietena a mea este o fatahappy.

| mikysweet96 a răspuns:

Da chiar exista, uneori pot fi mai buni prieteni, decat o fata si o fata si-o un baiat si un baiat. pot fi chiar f. buni prieteni, pentru ca au niste sentimente, pot pastra secrete, si poti vorbi deschis.eu ma inteleg foarte bine cu prietenul meu, imi stie toate secretele.si vorbim.deschis.desigur nu s ecompara cu barfa pe care o tii cu cea mai buna prietena laughing nimeni nu o poate inlocui pe cea mai buna prietena...(Mama) tongue

| criss27sweet a răspuns:

Da, desigur! La fel am trait si eu in clasa, cu un baiat si, aproape am fost impreuna, dar am realizat amandoi ca nu suntem inca pregatiti, asa ca am ramas si suntem cei mai buni prieteni, FUNDA?

| blonda496 a răspuns:

Printre putinii mei buni [prieteni exista si un baiathappy...Ne intelegem foarte bine, dar trebuie sa recunosc cand de la o buna prietenie s`a ajuns la o relatie(dar n`a durat). oricum trebuie sa te gandesti si la posibilitatea astawinking