| Pisicutza_3550 a întrebat:

Credeti ca exista prietenie adevarata?

4 răspunsuri:
| golanasha08 a răspuns:

Sincer? NU, e bine sa nu-ti faci iluzii...totzi vor sa profite cumva daca nu acum maine sau daca nu maine poimaine deci dupa mine nu exista toti avem 2 fete chiar si kei mai prostiwinking... :Xkiss

| Deyux_5665 a răspuns:

Cu siguranta da!big grin E prietena care intotdeauna are grija de tine! Iti zice:"Nu mai bea!" "Nu mai fuma!" nu cea care te baga in lucrurile astea! Si e langa tine la bine si la rau! Eu am gasit o prietenie adevarata! Bafta:*

| JustForU a răspuns:

Binenteles ca exista, dar e greu de gasit...

| Aly_8824 a răspuns:

Sincer nu prea cred in prietenie adevarata, dar orice e posbil...insa majoritatea oamenilor au 2 fete`!